Keramický bazén Baby Pool

Nadčasový keramický bazén Baby Pool je určený pre rodiny s deťmi, ako je zrejmé aj z jeho názvu. Vyšantia sa v ňom dosýtosti všetky deti, vaše aj tie od susedov, jeho hĺbka je samozrejme deťom prispôsobená, jeho maximálna hĺbka je 88 cm. Dno je šikmé, postupne prechádzate z plytšej do hlbšej časti, do bazéna sa dostanete schodíkmi, ktoré sa pri vstupe nachádzajú z oboch strán a na opačnej strane nájdete oddychovú, relaxačnú časť s vyvýšeným dnom. Kvôli bezpečnosti detí sa myslelo aj na protišmykové dno, takže sa nemusíte obávať… Z charakteristiky bazéna Baby Pool je zrejmé, že je viac než vhodný okrem detí aj pre neplavcov.

Keramický bazén Baby Pool

Svojím rozmerom je keramický bazén Baby Pool ideálny aj do záhrad s menšou rozlohou, keďže jeho dĺžka je 6,52m, a šírka je 2,40m. Jeho objem tvorí 12 m3, je to dostatočné množstvo vody na osvieženie sa počas horúcich letných dní aj na bláznivé šantenie a hranie sa vo vode pre vaše ratolesti.

Základom pri tvorbe keramického bazéna Baby Pool bol model XL-Trainer 110. Jeho významnou charakteristikou je najvyššia životnosť spomedzi všetkých modelov, a ich spoločnou črtou s bazénom Baby Pool je madlo na umiestnenie prekrytia bazéna a taktiež oddychová odpočinková zóna na konci bazéna. Okrem toho majú spoločný vstup do bazéna vybavený pohodlnými schodíkmi z pravej aj ľavej časti.

Galéria:

VÝHODY

  • tvar bazéna je geometrický (obdĺžnikový), jeho šikmé dno má hĺbku maximálne 88 cm.
  • tento typ bazéna je možné v prípade potreby prekryť integrovaným lamelovým systémom Rollo Cover
  • súčasťou bazéna je integrovaný hydrostatický ventil
  • schody aj dno bazéna sú vybavené protišmykovou úpravou
  • na pozdĺžnych stenách sa nachádza madlo, ktoré slúži na bezpečnú aplikáciu systému lamelového krytu Rollo Cover

Keramický bazén Baby Pool – ROZMERY

Typ Dĺžka Šírka Hĺbka Objem
Baby pool 6,52 m 2,40 m 0,88 m 12 m3

Technická dokumentácia Baby Pool

Scroll to Top