Keramický bazén Fast Lane

Keramický bazén Fast Lane značky Compass Pools bol navrhnutý tak, aby si plavec mohol užiť kvalitnú dĺžku plaveckej dráhy. Zároveň bolo veľmi dôležité nájsť kompromis v dĺžke telesa, ako aj jeho objeme. Preto tento formát dráhového keramického bazéna poskytol ideálne východisko pre mnohých športovo aktívnych klientov požadujúcich maximálnu dĺžku no minimálne možné m3. Protiprúdne systémy DELFINO Vám umožnia v týchto elegantne štíhlych plaveckých bazénoch plnohodnotné profesionálne plávanie, ako aj úžasne uvoľňujúce rehabilitačné plávanie.

keramický bazén Fast Lane

POPIS:

Bazén Fast Lane je verziou dráhového plaveckého keramického bazéna. Protiprúdne systémy DELFINO Vám umožnia v týchto elegantne štíhlych plaveckých bazénoch plnohodnotné profesionálne plávanie ako aj úžasne uvoľňujúce rehabilitačné plávanie v týchto keramických bazénoch.

Výhody keramického bazéna Fast Lane:

Karbón keramické bazény s dĺžkou nad 10 m poskytujú ideálne rehabilitačné plávanie, ako aj prestor pre silnú plaveckú dráhu s protiprúdmi Delfino.
Keramický bazén Fast Lane je staticky samonosné bazénové teleso, ktoré je možné aplikovať ako samonosný, alebo zapustený bazén.
High Tech riešenie pre vaše bazény poskytne maximálny estetický ako aj užitkový potenciál s minimálnou mierou starostlivosti o nepretržite priezračnú a absolútne špičkovú kvalitu vody počas celého roka.

Galéria:

VEĽKOSTNÉ VARIANTY

TYP DĹŽKA ŠÍRKA HĹBKA OBJEM HMOTNOSŤ
XL-Fast Lane 122 12,20 m 2,90 m 1,50 m 43 m3 1500 kg
Špeciálne úpravy – XXL-Fast Lane 210 21,00 m 2,90 m 1,50 m 80 m3 3000 kg

Schéma:

fast-lane-schema-sk

Technická dokumentácia:

CP FASTLINE 12-2013 TECH_HOLES

CP_FASTLANE_04-2014_EXCAVATIONS

CP_FASTLANE_04-2014_GEOMETRY

CP_FASTLANE_04-2014_GEOMETRY

Scroll to Top