Exkluzívne nerezové samočistné bazény DELFINO vyrobené na Slovensku z nerezu 316L trieda 5 v maximálnych hrúbkach ocele.
 
Samočistiace nerezové bazény DELFINO majú variabilné hĺbky a všetky štyri steny nad úrovňou zeme môžu byť plne presklenné a variabilné podľa požiadaviek zákaznika.
 
S ich prvotriednou kvalitou z nehrdzavejúcej ocele triedy 5, typu 316L, bude vaše plávanie uvoľňujúce v dokonalej harmónii s čistou vodou.
 
Samočistiace systémy týchto bazénov zabezpečia, že vaše zábavné a relaxačné chvíle budú bez zbytočného robotického vysávania a čistenia.
 
Využite našu exkluzívnu ponuku – prvých 15 zákazníkov získa až 50% zľavu.
Kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií a zarezervujte si svoj vlastný samovýsuvný nerezový bazén DELFINO.
 

Galéria

Bazény sa stali neoddeliteľnou súčasťou mnohých domov a rekreačných zariadení po celom svete. S rastúcim dôrazom na hygienu a pohodlie sa vyvíjajú aj technológie bazénov. Jedným z najnovších trendov sú nerezové samočistiacie bazény, ktoré prinášajú užívateľom vyššiu úroveň čistoty a menej údržby. Jedným z popredných výrobcov týchto bazénov je spoločnosť Delfino, ktorá sa stala synonymom pre inovatívne a kvalitné riešenie v oblasti bazénov.

Čo sú to nerezové samočistiacie bazény?


Nerezové samočistiacie bazény sú revolučným produktom, ktorý prináša kombináciu odolného nerezového materiálu s pokročilým samočističím systémom. Tieto bazény sú navrhnuté tak, aby minimalizovali potrebu pravidelnej údržby a čistenia zo strany majiteľov bazénov. Ich povrch je vyrobený z vysoko kvalitného nerezového oceľového materiálu, ktorý je odolný voči korózii a extrémnym poveternostným podmienkam.

Ako fungujú nerezové samočistiacie bazény?


Hlavným prvkom, ktorý umožňuje týmto bazénom samočistenie, je ich špeciálna povrchová úprava a integrovaný systém filtračných a čističov vody. Povrch bazéna je navrhnutý tak, aby minimalizoval usádzanie nečistôt a usadenín, čím sa eliminuje potreba pravidelného čistenia. Okrem toho je do bazéna integrovaný systém filtrácie vody, ktorý neustále čistí a filtruje vodu, aby sa udržala optimálna kvalita vody.

Výhody nerezových samočistiacich bazénov od spoločnosti Delfino


Nízka údržba: Vďaka svojmu samočistiacemu systému vyžadujú nerezové bazény minimum údržby, čo šetrí čas aj náklady majiteľov.
Odolnosť: Materiál z nerezovej ocele je extrémne odolný voči korózii a iným poveternostným podmienkam, čo zaručuje dlhú životnosť bazéna.
Hygiena: Samočistiace vlastnosti bazéna zaisťujú konzistentnú úroveň čistoty vody, čo je zásadné pre bezpečnosť a pohodu užívateľov.

Nerezové samočistiacie bazény od spoločnosti Delfino predstavujú inovatívny krok v bazénovom priemysle. Ich kombinácia odolného materiálu a výkonného samočistiaceho systému poskytuje užívateľom neustále čistý a hygienický bazén bez nadmerného úsilia. S týmito bazénmi majú majitelia možnosť vychutnať si krásu a pohodlie bazéna bez starostí spojených s častou údržbou.

Scroll to Top