Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Bazén Trend

Keramický bazén Trend

Keramický bazén Trend je jedinečný bazén, ktorý je jeden z najobľúbenejších z produktového portfólia Compass.

Pokiaľ je vašou predstavou o ideálnom bazéne možnosť maximálne pohodlného vstupu, ako aj výstupu z bazéna bude pre vás riešenie geometrie karbón keramického bazéna Compass Pools TREND tou správnou alternatívou.

Široké pohodné protišmykové schody sú priam predurčené na perličkovú masáž. Oproti schodom sa spravidla situuje protiprúdna technológia so skimmermi.

keramický bazén Trend

Karbón keramické bazény TREND sú presnou verziou rímskych kúpeľov vo verzii s morskou vodou s teplotou až do 38C. Tento bazén patrí do kategórie samočistiach a bezúdržbových, s použitím technológie samočistenia Vantage nebudete mať starosti s čistením vášho bazéna.

K tomuto bazénu vám odporúčame aj technológiu IQ systém riadenia bazéna. Bazén Trend vďaka tejto technológii budete môcť ovládať na diaľku pomocou mobilného telefónu kdekoľvek sa budete nachádzať. Taktiež majú tieto keramické bazény veľmi dlhú životnosť a sú to viacgeneračné bazény. Spoločnosť Delfino Vám na tento produkt ponúka 40 percentnú zľavu na samotné teleso spolu s ďalšími výhodami.

Rozmery keramického bazéna Trend:

TYP DĹŽKA ŠÍRKA HĹBKA OBJEM HMOTNOSŤ
Trend 8,30 m 3,60 m 1,50 m 36 m3 1100 kg

Galéria:

Schéma:

Schéma trend bazén

Keramický bazén Trend – technická dokumentácia:

CP_83_05-2012_EXCAVATIONS.pdf

CP_83_05-2012_GEOMETRY.pdf

CP_83_05-2012.dxf

CP_83_12-2013_TECH_HOLES.pdf

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.