Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Samočistiace bazény Delfino

Samočistiace bazény Delfino, Berndorf, Compass Carbon Ceramic Polls, Descon Technology Made in Germany

Technologické riešenia pre samočistiace bazény s hygienou na úrovni rezervoára s pitnou vodou fungujú plne automatizovaným spôsobom. Descon je technologické riešenie založené na priemyselnej metóde výroby pitnej vody.

samočistiace bazény Delfino

Pre samočistiaci bazén používame technológie:

  • Descon Made in Germany
  • Besgo Made in Swizerland

Samočistiace bazény Delfino sa rádovo pohybujú pri dĺžkach 8 až 11 m od 18.000 do 30.000 eur.
Najexkluzívnejšie verzie karbón keramických samočistiacich bazénov sú vybavené prúdovými stenami 210 – 500 m3/hod s jednosmerným prietokom, hydromasážami, chrličmi, vodopádmi, prípadne tobogánmi.
Projektové riešenia na komplet sa pohybujú od 30.000 do 150.000 eur.
Samočistiace nerezové bazény v uvedených dĺžkach pracujú s rozpočtami 60.000 až 150.000 eur.
Štandardné bazény s robotickým vysávačom a low cost bazénové riešenia v plaste alebo fólií NEDODÁVAME.

 

Trend Nova Pearl:

Prúdová stena s jednosmerným riečnym tokom:

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.