Samočistiaci systém Vantage

Samočistiaci systém Vantage je unikátna technológia, ktorú spoločnosť Delfino poskytuje k novým keramickým bazénom značky Compass. Ide o najkvalitnejší a najefektívnejší systém čistenia vody vo vašom bazéne a je oveľa účinnejší ako rôzne druhy vysávačov a čističov. Čistenie vody pri tomto systéme prebieha v celom objeme bazéna. Vantage je systém, ktorý prakticky nevidíte a neruší vás pri využívaní vášho bazéna. Na výber máte rôzne farby, čím ho môžete prispôsobiť celkovému dizajnu.

Samočistiaci systém Vantage spôsobí, že riasy a baktérie vo vašom bazéne sú eliminované na minimum, nečistota je účinne zbieraná na automatickej báze. Vďaka Vantage sa z vášho bazéna stane bezúdržbový bazén, čím vám takmer úplne odpadnú starosti s jeho údržbou. Celkový čas, ktorý budete musieť stráviť pri údržbe s Vantage predstavuje desať až dvadsať minút za týždeň. Bazén obsiahnutý touto technológiou je vybavený tryskami, ktorých rozmer je vo oveľa väčší, ako pri konkurenčných technológiách.

Samočistiaci systém Vantage spraví z vášho bazéna bezúdržbový bazén

Vďaka technológii IQ systému ovládania bazéna môžete nastavovať a kontrolovať Vantage na diaľku s plnou automatikou, môžete nastavovať časové intervaly, kedy sa bazén má čistiť. Štandard čistenia bazéna je s Vantage na najvyššej možnej úrovni, kde nečistoty z dna keramického bazéna sa prostredníctvom inteligentnej filtrácie dostávajú preč do odpadového prietoku.

Vantage spolu s IQ systémom predstavujú technologický vývoj, na ktorom výrobca spoločnosť Compass podieľa už viac ako tridsať rokov. Vedecký výskum prebieha v Austrálii, ktorá je domovom keramických bazénov, v USA, ako aj západnej Európe. Tieto technológie sú určené pre extrémne náročných zákazníkov, ktorí chcú to najlepšie čo na trhu existuje. Samočistiaci systém Vantage aktívne prispieva k šetreniu životného prostredia, šetreniu prevádzkových nákladov a chráni zdravie každého užívateľa bazéna. Voda v bazéne má pri týchto technológia najvyšší štandard a spĺňa všetky hygienické predpisy. Je veľmi dobre využiteľný v súkromnom, ako aj verejnom sektore. Pri verejnom sektore sú nároky na čistotu vody vysoké a pravidelne kontrolované.

Spoločnosť Delfino poskytuje zvojim zákazníkom výrazné zľavy a akcie aj na príslušenstvo bazénov. Samočistiaci systém Vantage poskytujeme k novým keramickým bazénom zdarma v akcii, môžete si vybrať či chcete IQ systém, alebo Vantage zdarma.

Prezrite si video ako funguje Vantage systém:

Vantage Cleaning system:

Ako funguje filtrácia v bazéne?

 

Manuál:

Vantage-inštalácia-SK-2019

Scroll to Top