Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Pochôdzne prekrytia bazénov

Pochôdzne prekrytia určené pre bazény sú vyrobené, ako aj vyvíjané v Slovenskej republike a sú dodávané v rámci celej EÚ. Vďaka pochôdznemu prekrytiu môžete naplno využívat priestor nad vašim bazénom, ako aj v jeho okolí.

Vďaka tejto možnosti budete môcť využiť priestor nad bazénom práve vtedy, keď ho nebudete používať. Ďalšia výhoda je ochrana pred tepelnou stratou, nečistotami, ako aj pred vyparovaním.

Pochôdzne prekrytie bazéna taktiež umocňuje bezpečnosť v jeho okolí, nakoľko zabraňuje pádu do bazéna, pokiaľ nie je napustený vodou. Nosnosť tohto typu je až 2 tony, čo uniesie aj Váš automobil.

Vlastnosti pochôdznych prekrytí

Pochôdzne prekrytie je ovládané buď diaľkovým ovládaním, ako aj manuálne, podľa aktuálnych potrieb zákazníka. Ďiaľkové ovládanie zabezpečuje tichý proces zasúvania pomocou elektromotora.

Prekrytia taktiež prispôsobujeme zákazníkom prostredníctvom rôznych farieb a materiálov, ako napríklad smrekovec, jelša, exotické drevo Cumaru….

V prípade ďalších informácií ohľadne prekrytí bazénov nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi vám odpovieme.

Video pochôdneho prekrytia bazéna:

 

Galéria pochôdzneho prekrytia z dreva Cumaru:

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.