Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Prekrytie bazénov Rollo Cover Compass

Prekrytie bazénov Rollo Cover určené pre keramické bazény Compass predstavuje zabudované lamelové prekrytie, ktoré zohrieva vodu v keramickom bazéne a taktiež dbá aj na bezpečnosť.

Prekrytie bazénov Rollo Cover Compass

Vďaka solárnym lištám, ktoré zachytia slnečné svetlo je voda v bazéne ohrievanú v priemere o 4 – 8 stupňov, čo je závislé na danom ročnom období, ako aj lokalite. Tepelná strata, ako aj vyparovanie vody z bazéna je vďaka Rollo Cover v nočných hodinách minimalizované.

Fungovanie prekrytia bazéna Rollo Cover

Komora prekrytia Rollo Cover je integerovaná do keramického bazéna Compass, ktorej súčasťou je vodiaci mechanizmus pre lamely.

Pri automatickom vysúvaní, ako aj zasúvaní rolety sa lamela navíja na hriadeľ, ktorý je vyrobený z ocele. Mechanizmus obsahuje rúrkový motor, ktorý je umiestnení v samotnom hriadeli. Pokiaľ je bazén otvorený, je lamelové prekrytie rolované za panelom, ktorý je v rovnakej farbe ako je bazén.

Bezpečnosť prekrytia Rollo Cover

Rollo Cover je vyrábané na mieru pre keramické bazény Compass z najkvalitnejších materiálov, aké sú na trhu dostupné. Umocňuje bezpečnosť Vášho keramického bazéna, jeho nosnosť dokonale udrží dospelú osobu, dieťa, ako aj domácich miláčikov. Pre zvýženie bezpečnosti sú keramické bazény Compass obsiahnuté vodiacou lištou po samotnom obvode, ktoré podporujú lamely pri pohybe prekrytia.

Galéria:

 

Bazény, pre ktoré je určené Rollo Cover:

AQUA NOVA 77

BABY POOL

FAST LANE 122

FUN 100

FUN 83

XL-BRILIANT 88

XL-JAVA 114

 XL-LOUNGER

XL-TRAINER 110

XL-TRAINER 110FB

XL-TRAINER 72FB

XXL-TRAINER 133FB

YACHT POOL

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.