Prekrytie bazénov Rollo Cover určené pre keramické bazény Compass predstavuje zabudované lamelové prekrytie, ktoré zohrieva vodu v keramickom bazéne a taktiež dbá aj na bezpečnosť.

Prekrytie bazénov Rollo Cover Compass

Vďaka solárnym lištám, ktoré zachytia slnečné svetlo je voda v bazéne ohrievanú v priemere o 4 – 8 stupňov, čo je závislé na danom ročnom období, ako aj lokalite. Tepelná strata, ako aj vyparovanie vody z bazéna je vďaka Rollo Cover v nočných hodinách minimalizované.

Fungovanie prekrytia bazéna Rollo Cover

Komora prekrytia Rollo Cover je integerovaná do keramického bazéna Compass, ktorej súčasťou je vodiaci mechanizmus pre lamely.

Pri automatickom vysúvaní, ako aj zasúvaní rolety sa lamela navíja na hriadeľ, ktorý je vyrobený z ocele. Mechanizmus obsahuje rúrkový motor, ktorý je umiestnení v samotnom hriadeli. Pokiaľ je bazén otvorený, je lamelové prekrytie rolované za panelom, ktorý je v rovnakej farbe ako je bazén.

Bezpečnosť prekrytia Rollo Cover

Rollo Cover je vyrábané na mieru pre keramické bazény Compass z najkvalitnejších materiálov, aké sú na trhu dostupné. Umocňuje bezpečnosť Vášho keramického bazéna, jeho nosnosť dokonale udrží dospelú osobu, dieťa, ako aj domácich miláčikov. Pre zvýženie bezpečnosti sú keramické bazény Compass obsiahnuté vodiacou lištou po samotnom obvode, ktoré podporujú lamely pri pohybe prekrytia.

Galéria:

 

Bazény, pre ktoré je určené Rollo Cover:

AQUA NOVA 77

BABY POOL

FAST LANE 122

FUN 100

FUN 83

XL-BRILIANT 88

XL-JAVA 114

 XL-LOUNGER

XL-TRAINER 110

XL-TRAINER 110FB

XL-TRAINER 72FB

XXL-TRAINER 133FB

YACHT POOL

Scroll to Top