Keramický bazén XL JAVA

Keramický bazén XL JAVA je bazén od spoločnosti Compass Ceramic Pools Europe s románskymi schodmi, kde dno je rovné. Modifikovaná verzia XL-JAVA keramického bazéna Compass Carbon Ceramic Pools je pripravená pre inštaláciu Compass Poolss Rollo krytu s doplňujúcimi funkciami protiprúd, LED osvetlovacou technikou, hydromasážne vybavenie, prerličkové kúpele, chrliče DELFINO.

Ide o unikátny a nadčasový bazén s použitím najmodernejších technológií. Tak ako všetky keramické bazény, aj XL Java je vyrobený na základe karbon keramickej technológie, ktorú spoločnosť Compass Pools vyvíja už viac ako 30 rokov. Bazén je možné vybaviť ďalším príslušenstvom, ako samočistiaci systém Vantage, pochôdzne prekrytie bazéna masívnou drevenou terasou, ako aj IQ systémom riadenia funkcií tohto keramického bazéna. Životnosť tohto bazéna je viac ako osemdesiat rokov, čím sa z neho stáva niekoľkogeneračný bazén. Ide o jeden z najexkluzívnejších bazénov produktovej rady Compass Pools.

Protiprúdy tvoria minimálne 3 veľké turbo trysky s dualnym nasávaním o výkone od 5HP do 24HP. Protiprúd DELFINO vytvára v bazénoch Compass Ceramic Pools systém s hydrodynamikou ako v korite rieky. Tieto priprúdy zároveň slúžia ako účinná hydromasáž, ako vírivka. Celú zostavu tvoria extra výkonné multitrysky, ako aj exkluzívne hydromasážne trysky s nekonečnou modelovou škálou.

Keramický bazén XL JAVA

VÝHODY:

XL-JAVA modely keramických bazénov Compass Pools obsahujú v zóne s hlbšou časťou plato určené na inštaláciu automatického Compass Poolss Rollo krytu.
Inštalácia masážnych trysiek, ktoré môžu slúžiť ako zóna na odpočinok sú aplikovateľné po celom obvode telesa XL-JAVA
Súčasťou telesa je obruba po okraji pre bezpečnú montáž lamelového krytu.
Dno so sklonom umožňuje využiť menšie množstvo vody. Keramické bazény XL Java majú aplikovanú protišmykovú úpravu. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadne bazéna XL Java neváhajte nás kontaktovať.

Rozmery:

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

XL-Java 114

11,40 m

4,00 m

1,10-1,68 m

52 m3

900 kg

Schéma keramického bazéna XL Java:

xl-java-schema-sk

Technická dokumentácia:

CP-JAVA-114-04-2014-EXCAVATIONS

CP-JAVA-114-04-2014-GEOMETRY

CP-JAVA-114-04-2014-TECH_HOLES

Galéria:

Scroll to Top