Keramický bazén Yacht Pool

Keramický bazén Yacht Pool značky Compass Pools je designerským počinom stvárňujúcim exkluzivitu jachty v tichomorskom prostredí s dokonale tvarovanou palubou. Súčasťou konštrukcie je luxusná vírivka pre dve osoby smerovaná s výhľadom na plaveckú časť bazéna. Ide o najluxusnejší a najexkluzívnejší bazén z produktovej rady keramických bazénov. Je vyrobený použítím karbón keramickej technológie na základe 30 ročného výskumu v Austrálii a USA. Jeho jedinečnosť podčiarkuje aj veľmi veľká životnosť bazéna, ktorá presahuje osemdesiat rokov.

Protiprúd DELFINO Mega FLOW tvoria tri mega lišty, každá s prietokom takmer 60m3/hod., a ďalšie štyri turbo trysky s celkovým prietokom takmer 120m3/hod. Celkový výkon systému je takmer 300m3/hod. so spínaním v štyroch fázach. Celý systém je možné divertovať do hydromasáží, alebo chrličov vďaka čomu je možné silu protiprúdu ovládať aj metódou potenciometra, ako hlasitosť zvuku na rádiu. Vďaka týmto technológiám bude z vášho bazéna príjemné relaxačné miesto, ktoré využijú aj zdatní plavci, ako aj deti.

keramický bazén Yacht Pool

Základnou víziou návrhu bolo zachytiť krásu a dokonalosť luxusných jácht v Karibiku. Aby ste si mohli aj doma oživiť krásne spomienky na vašu dovolenku v Pacifiku prišli architekti Compass Ceramic Pools s novým pohľadom na koncepciu bazéna.

Keramický bazén Yacht Pool je navrhnutý tak, aby všetky technologické riešenia na svetovom trhu boli ľahko aplikovateľné. Každý m3 bazéna má dokonalú hydrodynamiku pre aplikovanie bezúdržbových technologií, špičkových protiprúdnych technológii Delfino, ako aj elegantného lamelového prekrytia. Tento bazén je možné vybaviť aj samočistiacim systémom typu Vantage. Je to unikátny systém čistenia bazéna, ktorý vás plne odbremení od údržby okolo neho. Spolu s týmto systémom zákazníkom odporúčame aj IQ systém riadenia bazéna, vďaka ktorému možete nastavovať parametre vášho keramického bazéna mobilným telefónom, prípadne tabletom a to mobilnou aplikáciou.

K dispozícii sú mnohé doplnky pre keramické bazény Yacht Pool (DELFINO protiprúd, wellness set, lamelový kryt, DELFINO LED svietidlá a mnoho iných DELFINO doplnkov).

Galéria:

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

TYP DĹŽKA ŠÍRKA HĹBKA OBJEM HMOTNOSŤ
Yacht Pool 11,50 m 4,00 m 1,50 m 42 m3 kg

 

Technická dokumentácia – keramický bazén Yacht Pool:

Yacht Pool 117FB

YACHTPOOL_117FB_09-2013_GEOMETRY.pdf

YACHTPOOL_117FB_09-2013_EXCAVATIONS.pdf

YACHTPOOL_117FB_09-2013.dwg

CP_YACHTPOOL_117FB_13-2013_TECH_HOLES.pdf

Yacht Pool HEART

YACHT_POOL_whirpool_HEART_technical_data.pdf

Užívateľský manuál pre vírivku:

Pure-spas-yachtpool-whirpool-manual-EN

Video prezentácia:

Scroll to Top