Vírivky

Vírivky, hydromasážne bazény v domácom ako aj verejnom použití musia spĺňať najprísnejšie hygienické normy. Hydromasáž poskytuje relax vo vírivkách so správnou technológiou pre masáž a dezinfekciu vody. Unikátnym riešením je vírivka s morskou vodou.

Hydromasážne bazény sú takmer zásadne vyrábané ako výlisky krylátových rolý. Medzi jednoznačne najkvalitnejšie akrylátové materiály pre vírivé bazény patria značky Lucite ci Aristec.

Vírivky a hydromasážny bazény najvyššej kvality

Excellent sauna system

Vírivky a ich vlastnosti

Kvalitný akrylátový hydromasážny bazén obsahuje kvalitnú overenú vírivku. Pre vyhodnotenie prestížnosti výrobcu nie je podstatná len jeho cena, no v prvom rade celkove vyváženie jednotlivých funkcie hydromasážneho bazénu. Vírivka dodávaná a montovaná spoločnosťou Delfino je charakteristická úplnou presnosťou naplnenia predstáv užívateľa.

Ako vývojár pre bazénové systémy vieme ponúknuť našim klietom od všetkých dostupných výrobcov najrôznejšie úpravy až po celkový tuning hydromasážneho bazéna, vírivky na všetky verzie účelov využitia. Napríklad pre účel verejného užitia musí každý bazén, virivka spĺňať normu vyhlášky Ministerstva zdravotníctva ošetrujúcu hygienickú prevádzku. Mikrobakteriologické znečistenie nie je na rozdieľ od mechanickeho znečistenia vidieť. Jeho následky si však zapamätáte na vždy. Aby ste sa vyhli nepríjemnostiam poskytuje Delfino svojim klientom neocenitelnú službu už pre výbere aj zostavovaní akrylátového bazéna.

Farby víriviek:

Scroll to Top