Keramické bazény Compass predstavujú vrchol technologického vývoja vo svete bazénov. Delfino poskytuje svojim klientom vynikajúce príležitosti na nákup moderných technológii pre bazény všetkých typov za bezkonkurenčne výhodné ceny.
Medzi najobľúbenejšie bazénové technológie patria automatické technológie morskej vody. Aby ste svoj bazén mohli využívať aj celoročne je potrebné zladiť niekoľko dôležitých detailov.
Ako prvé si treba ujasniť o aký typ bazénového telesa máte skutočne záujem. Momentálne patria medzi najkvalitnejšie, ako aj cenovo najdostupnejšie karbón keramické bazény. Životnosť karbon keramických bazénov ďaleko presahuje kvalitu i životnosť akrylátových bazénov, plastových bazénov, polypropylénových bazénov, alebo laminátových bazénov. Životnosťou sú karbón keramické bazény veľmi blízko nerezové bazény. Karbón keramický bazén je ideálne kombinovaný s hydromasážnou vírivkou.

Keramické bazény Compass sú jednotkou na trhu

Keramické bazény Compass Pools

Celý projekt dokonale dotvára krásne zladená terasová plocha okolo bazéna s vírivkou. Samostatnou kapitolou v projekte karbón keramického bazéna je systém prekrytia hladiny bazéna. V tomto smere Delfino vyvinul originálne prekrytie bazéna plochou nosnou konštrukciou vo výške 20 cm, kde celá plocha až do max 15m dĺžky môže byť odsunutá vedľa karbón keramického bazéna po jeho šírke.
Ploché prekrytie bazénov slúži ako nosná konštrukcia pre všetky typy obkladových materiálov, počnúc masívnou terasovou doskou z exotického dreva, drevokompozitu kameňa a podobne. Pochôdzne prekrytie karbón keramického bazéna je unikátna forma ako využiť priestor bazéna pri používaní no zároveň nestrácať vzácnu plochu pozemku pokiaľ sa práve nekúpete.

Keramické bazény Compass Pools sú unikátnym technologickým riešením a predstavujú bezúdržbové samočistiace bazény so samočistiacim systémom Vantage. Ku keramickým bazénom poskytujeme aj takzvaný IQ systém riadenia funkcií bazéna, kde všetky jeho parametre môžete pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom internetu a mobilnej aplikácie na vašom smartfóne, alebo tablete. Treba zohľadniť aj fakt, že tieto bazény predstavujú viacgeneračné využívanie, nakoľko životnosť vysoko presahuje 80 rokov. Na výber máme viac ako 28 modelov týchto keramických bazénov, od najmenšieho Baby Pool až po XL bazény Compass Pools.

Info o aktuálnych skladových zásobách poskytujeme na obhliadke miesta inštalácie zákazníka vrátane položkového rozpočtu.
Poskytujeme aj služby stavebnej pripravenosti.
Navrhujeme aj realizijeme bazénové haly vrátane kompletných okenných systémov hliník trosklo za bezkonkurenčné ceny.
Systémy kúrenia, chladenia tepelným čerpadlom pre celú budovu aj bazén s napojením cez fotovoltaiku s energetickou úsporou – 90% nákladov na celkové energie domácnosti, hotelu, firmy, podniku.

Naše riešenia sú komplexne zamerané vďaka našej dlhodobej partnerskej spolupráci na spoločných projektoch.

Viac info na:
delfino@delfino.sk
+421948026460

Yacht pool

Spojenie jachty a luxusnej vírivky

FUN

Keramický bazén s najväčšou predajnosťou

Briliant

Moderný dizajn a účelnosť

briliant-300x145

X-Trainer

Jednoduchý a moderný dizajn

Bazén X Trainer

Java

Veľký priestor s románskymi schodmi

Bazén Java

Riverina

Keramický bazén s oblými tvarmi

Bazén Riverina

VOGUE

Keramický bazén so symetrickým usporiadaním

keramický bazén Vogue

BABY POOL

Keramický bazén určený pre deti a neplavcov

keramický bazén Baby Pool

AQUA

Keramický bazén určený pre hry na malom priestore

keramický bazén Aqua

FAST LANE

Je určený pre tréning plavcov, ako aj rekreačné kúpanie

keramický bazén Fast Lane

TREND

S pohodlným a širokým vstupom do bazéna

trend-300x131

XL Lounger

Keramický bazén pre celú rodinu

trend-300x131

Návod na inštaláciu:

Compass-bazen-návod-na-inštaláciu-SK

Scroll to Top