Keramické bazény Compass predstavujú vrchol technologického vývoja vo svete bazénov. Delfino poskytuje svojim klientom vynikajúce príležitosti na nákup moderných technológii pre bazény všetkých typov za bezkonkurenčne výhodné ceny.
Medzi najobľúbenejšie bazénové technológie patria automatické technológie morskej vody. Aby ste svoj bazén mohli využívať aj celoročne je potrebné zladiť niekoľko dôležitých detailov.
Ako prvé si treba ujasniť o aký typ bazénového telesa máte skutočne záujem. Momentálne patria medzi najkvalitnejšie, ako aj cenovo najdostupnejšie karbón keramické bazény. Životnosť karbon keramických bazénov ďaleko presahuje kvalitu i životnosť akrylátových bazénov, plastových bazénov, polypropylénových bazénov, alebo laminátových bazénov. Životnosťou sú karbón keramické bazény veľmi blízko nerezové bazény. Karbón keramický bazén je ideálne kombinovaný s hydromasážnou vírivkou.

Keramické bazény Compass sú jednotkou na trhu

Keramické bazény Compass Pools

Celý projekt dokonale dotvára krásne zladená terasová plocha okolo bazéna s vírivkou. Samostatnou kapitolou v projekte karbón keramického bazéna je systém prekrytia hladiny bazéna. V tomto smere Delfino vyvinul originálne prekrytie bazéna plochou nosnou konštrukciou vo výške 20 cm, kde celá plocha až do max 15m dĺžky môže byť odsunutá vedľa karbón keramického bazéna po jeho šírke.
Ploché prekrytie bazénov slúži ako nosná konštrukcia pre všetky typy obkladových materiálov, počnúc masívnou terasovou doskou z exotického dreva, drevokompozitu kameňa a podobne. Pochôdzne prekrytie karbón keramického bazéna je unikátna forma ako využiť priestor bazéna pri používaní no zároveň nestrácať vzácnu plochu pozemku pokiaľ sa práve nekúpete.

Keramické bazény Compass Pools sú unikátnym technologickým riešením a predstavujú bezúdržbové samočistiace bazény so samočistiacim systémom Vantage. Ku keramickým bazénom poskytujeme aj takzvaný IQ systém riadenia funkcií bazéna, kde všetky jeho parametre môžete pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom internetu a mobilnej aplikácie na vašom smartfóne, alebo tablete. Treba zohľadniť aj fakt, že tieto bazény predstavujú viacgeneračné využívanie, nakoľko životnosť vysoko presahuje 80 rokov. Na výber máme viac ako 28 modelov týchto keramických bazénov, od najmenšieho Baby Pool až po XL bazény Compass Pools.

Yacht pool

Keramický bazén s integrovanou vírivkou

Yacht Pool

FUN

Najpredávanejší keramický bazén

Bazén FUN

Briliant

Keramický bazén s elegantným dizajnom

bazén Briliant

X-Trainer

keramický bazén X Trainer

Bazén s moderným vzhľadom

Java

keramický bazén Java

Bazén s priestrannými románskymi schodmi

Riverina

keramický bazén Riverina

Keramický bazén so zaoblením

Vogue

keramický bazén Vogue

Keramický bazén so symetrickým usporiadaním

Baby Pool

keramický bazén Baby Pool

Keramický bazén určený pre deti a neplavcov

Aqua

keramický bazén Aqua

Keramický bazén určený pre hry na malom priestore

Fast Lane

keramický bazén Fast Lane

Je určený pre tréning plavcov, ako aj rekreačné kúpanie

Trend

trend-300x131

S pohodlným a širokým vstupom do bazéna