Kontakt+421 948 026 460

Zimné plachty

Zimné plachty

S končiacou sa kúpacou sezónou vzniká otázka potrebného prekrytia bazénaZimné plachty predstavujú účinnú ochranu bazéna mimo sezóny, dokážu zadržať všetky nečistoty, ktoré napadajú zo stromov. Zimné plachty takisto umožnia, že počas dažďa voda pretečie do bazéna a neudržiava sa na povrchu, čo by mohlo vďaka veľkej váhe vody spôsobiť problém.

Ďalšou vynikajúcou charakteristikou je, že ochránia bazén pred zmenami povrchovej úpravy, hlavne pred farebnými zmenami, vplyvom vonkajších vplyvov ako vietor, sneh, mráz, či rozkladajúcich sa nečistôt.

Výhodou zimných plácht je, že je možné ich vyrobiť na mieru podľa rozmerov vášho bazéna a to sa týka aj atypicky tvarovaných bazénov. Tie sa potom kotvia do rôznych povrchov, v závislosti od toho, či sa v okolí bazéna nachádza trávnik, betón, drevo, alebo dlažba.zimné plachty

Ochranné zimné plachty sa pre vás vyrábajú až viac ako 40 rokov. Sú neustále inovované a zlepšované, aby dokonale slúžili našim zákazníkom.

Plachta predstavuje dokonalú ochranu pre váš bazén pred vonkajšími nečistotami ako je lístie, je schopná prepustiť dažďovú vodu, čo zabráni hromadeniu sa vody na jej povrchu. Počas sezóny plachtu ľahko uskladníte, materiálovo je veľmi odolná a vyrobená z kvalitných materiálov.

Uchytenie plácht je vyrábané na mieru a prispôsobované konkrétnemu typu bazéna. Ponúkame možnosť uchytenia v super kvalite Super Deluxe, kde sú dodatočne aplikované vystužené popruhy a to pozdĺžne aj priečne v oblasti celého povrchu plachty. Popruhy potom držia plachtu napnutú, odolnú voči silnému vetru. Zimné plachty sa vyrábajú s presahom 30 cm po celom obvode tak, aby boli ochránené aj okraje bazéna.

Charakteristika materiálu:

     pevný tkaný materiál

     stabilný voči UV žiareniu

     stabilný voči vonkajším vplyvom počasia

     zeleno-čierna farba

     odolné voči hnilobe

     záruka pevnosti na mnoho rokov

Katalóg zimných plachiet a cenník:

Aquatex zimná plachta

Epervier zimná plachta

Hiverlux zimná plachta

Wintersafe

Zimné plachty cenník 2019

Delfino.sk © 2020. Všetky práva vyhradené.