Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Úprava vody v bazéne

Úprava vody v bazéne je náročný proces, ktorému spoločnosť Delfino venuje mimoriadnu pozornosť. Technológie od spoločnosti Descon vám zabezpečia najlepšiu vodu pre keramicke bazeny a to z jedného zdroja.

Samočistiace bazény s najvyšším hygienickým stupňom prevádzky vhodným pre plávanie s novorodencami alebo tehotnými ženami dosahujú štandard pri aktívnej technológii takmer na úrovni pitnej vody plne automatizovanou metódou BEZ používania robotických vysávačov.
Samočistiace bazény majú integrované plne automatizované vysávanie s hydraulickou zostavou PARAMOUNT USA a exkluzívnou dezinfekčnou technológiou DESCON Germany.

úprava vody v bazéne

Descon definuje slovo novej úpravy vody

Produktové portfólio spoločnosti Descon zahŕňa všetky hlavné súčasti čistenia vody vo verejných, ako aj súkromných bazénoch. Descon zahŕňa produkty ako meracie a dávkovacie systémy, dávkovacie čerpadlá, ozón a špecialné chemické prípravky, ktoré spoločnosť neustále inovuje, domov týchto produktov je Nemecko. descon-logo
Technológie Descon sú oficiálne schválené príslušnými úradmi, inovované s neustálym výskumom, ktorý prebieha na základe najvyššieho štandardu kvality v Spolkovej republike Nemecko.

Riešenie: úprava vody v bazéne systémovou technológiou Descon
Špecifické vlastnosti napĺňanej vody, teplota, ako aj množenie špiny môže spôsobiť
množstvo nežiadúcich účinkov.

Udržiavanie správnej hodnoty pH, monitorovanie obsahu dezinfekčného prostriedku a optimálna filtrácia a hydraulika majú veľký význam pre dokonalé hygienické vlastnosti bazénovej vody.

Descon Systems

úprava vody v bazéne technológiami Descon

Descon predáva svoje výrobky výhradne prostredníctvom vybraných, schválených a vysoko kvalifikovaných odborníkov na bazény.

Kvalita života a čistý pôžitok z kúpania
– brilantná voda pre vaše potešenie a oázu oddychu.
– 24 hodín denne, 365 dní v roku bezpečne a spoľahlivo

Úprava vody v bazéne profesionálnou technológiou pre vaše jedinečné užívanie si bazéna

Descon taktiež predstavuje meracie, kontrolné, ako aj dávkovacie systémy Descon-Trol XVS s dotykovým panelom pre jednoduché a intuitívne operácie s integrovanými peristaltickými pumpami Descon Dos Synchronized PLus, pre spoľahlivé a presné dávkovanie.
Naviac k štandardným parametrom ako chlór, ORP, pH a teplota tieto zariadenia obsahujú aj filtračný ovládač. Môžete si vybrať medzi jednotlivými parametrami. Ide o systém pre všetky aplikácie, pre perfektnú kvalitu vody, je to ideálny systém pre keramické bazény Compass Pools Europe.

Descon® mobil-trol one

descon-mobiltrol-one

– nastavovanie parametrov z ktoréhokoľvek miesta na zemi cez web
– vzdialený prístup cez tablet, alebo mobilný telefón.

Súčasťou je aplikácia pre riadenie a vizualizáciu hygienických parametrov, ako aj:
• teplota vody
• časovač filtra
• ovládanie úrovní a oveľa viac …

Prístup prebieha pomocou internetového pripojenia:

ROUTER + VPN
– celosvetový prístupúprava vôd v bazénových systémoch
Pre celosvetový prístup cez PC, tablet, alebo smartphone na mobil-trolone.
Základné podmienky pre montáž:
• Sieťové pripojenie
• Pripojenie k domácej sieti
• Router + VPN tunel cez WLAN

WLAN domáca sieť
Pre lokálny prístup cez PC, tablet alebo smartphone na mobil-trolone.
Základné podmienky pre montáž:
• Sieťové pripojenie
• Pripojenie k domácej sieti
Router / WLAN cez Access Point – WLAN

ACCESS POINT
Pre lokálne prístup cez PC, tablet alebo smartphone na mobil-trolone.
Základné podmienky pre montáž:
• Sieťové pripojenie / prístupový bod
• Pripojenie k domácej sieti Access Point / Router / WLAN

descon®trol XV S and XV PRO

descon® séria XV
predstavuje moderné meracie, kontrolné a dávkovacie systémy.
Tieto systémy automaticky riadia všetký dôležité parametre vody, počnúc od kontinuálneho získavania dát a ich spracovania na precízne a hospodárne dávkovanie. Ovládanie je jednoduché a intuitívne cez dotykovú obrazovku. Okrem štandardných parametrov (pH, dezinfekcia a teplota) sú k dispozícii dodatočné voliteľné parametre pre všetky druhy vodných procedúr. vizualizácie a ovládanie cez internet je možné cez dátové rozhranie (voliteľné).

XV Model XV S XV PRO
Vnútorné / vonkajšie bazény
veľkosť bazéna do 300 m3 neobmedzene
Meranie parametrov pH
parameter merania dezinfekcie (Rx, voľný chlór, chlór)
Meranie teploty
Meranie vodivosti voliteľné voliteľné
Dávkovanie s integrovanými dávkovacími čerpadlami
Dávkovanie s externými dávkovacími čerpadlami / pohonmi
Filtrácia a regulácia vykurovania voliteľné voliteľné
automatický preplach voliteľné voliteľné
vodné atrakcie voliteľné voliteľné
vločkovanie voliteľné voliteľné

• = štandardná výbava

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.