Ochrana terasy pre nástrahami nepriaznivého počasia

Prestrešenie terasy z našej ponuky Vám umožní zmeniť terasu na užitočný priestor. Je charakteristické jednoduchým ovládaním, ako aj tichým chodom lamiel, vďaka čomu bude osvetlenie, ako aj vetranie ideálne.

prestrešenie terasy

Prestrešenie terasy

Pokiaľ nastavíte lamely na streche do uzatvoreného stavu, vytvoria plochu, ktorá je vodotesná. Majú patentovaný systém, ktorý odvádza vodu do strán. Bočná stena prestrešenia môže byť pohyblivá.

Vďaka tomuto prestrešeniu môžete používať vašu terasu počas celého dňa. Na prestrešenie si môžete umiestniť svetlá, vyhrievacie teleso, prípadne reproduktor, taktiež senzor pre dážď a vietor.

Fixscreen tieniace clony, ktoré odolávajú vetru

Tieniace clony Fixscreen sú určené pre naše terasové prestrešenie, vďaka ktorým budete chránení proti dažďu, vetru a slnku. Vodiaci kanál pre Fixscreen má pekný dizajn a je integrovaný bez použitia vonkajších prvkov. Celkovo máte na výber z takmer 50 farieb. Sú obsiahnuté systémom zips, vďaka čomu získavajú odolnosť voči vetrom v akýchkoľvek polohách. Taktiež poskytujú ochranu voči hmyzu. Na produkt Fixscreen Vám poskytujeme 7 ročnú záruku. Box, ktorý slúži na ochranu pred svetlom sa nachádza pod rámom, prípadne sa montuje zvonku na rám. Je v dokonalej symbióze s konštrukčnou časťou. Tento ochranný prvok sa dá zakúpiť aj samostantne.

Tento box predávame v 2 verziách:

  • Fixscreen® 100 EVO Slim F
  • Fixscreen® 150 EVO F

Vyhrievanie terasy

Vďaka vyhrievacim telesám Heat Beam si môžete užívať priestor Vašej terasy aj v chladnejšom počasí. Vďaka dômyselnému systému sa teplo rovnemerne distubuuje do celej miestnosti, kde nedochádza k stratám tepla.

Svoju obľúbenú hudbu si môžete vypočuť na Vašej terase vďaka integrovaným plochým reproduktorom Sound Beam.

Led svetlá

Vďaka integrovanému LED osvetleniu máte zabezpečené elegantné osvetlenie Vašej terasy. Máme na výber zo studeného, alebo teplého svetla. To môžete veľmi jednoducho stlmiť a nastaviť si tak jeho intenzitu presne podľa Vašich predstáv. Toto svetlo si nastavujete prostredníctvom ďiaľkového ovládania pre maximálny komfort.

LINEO LUCE – priesvitna lamela určená na strechu

Táto strešná lamela Vám zabezpečí viac svetla na terase, ktoré je širené rovnomerne. Matná lamela vás ochráni pred silným slnkom. Lineo Luce poľahky skombinujete s bežnými lamelami z hliníku.

GLASS SLIDING PANELS – posuvná stena, ktorá je zasklená

Vďaka posuvnej sklenenej stene bude chránení na terase proti vetru a dažďu. Tieto panely sú  skombinovateľné aj s clonami typu Fixscreen. Taktiež ak uzatvoríte priestor Vašej terasy prostredníctvom týchto panelov, udržíte tým teplo, čo využijete najmä v chladnejšom počasí. Vašu terasu môžete taktiež uzamknúť, čo Vám umožní si nechať nábytok vo vonkajšom priestore. Údržba je veľmi jednoduchá, panel sa ľahko demontuje, ak chcete sklo vyčistiť.

Scroll to Top