Nerezové bazény

Nerezové bazény značky Berndorf patria medzi najexkluzívnejšie bazény na svete. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam si vyslúžili názov „Rolls Royce“ medzi bazénmi. Ide o luxusné bazény, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších. Sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ktorá má najvyššiu kvalitu na trhu.

Nerezový bazén BERNDORF STAINLES STEEL POOLS 316L
Technology DESCON Germany
Hydraulic System BERNDORF AUSTRIA
Self Cleaning Pools

Vlastnosti nerezových bazénov

Nerezové bazény majú najdlhšiu životnosť spomedzi všetkých ponúkaných bazénov na trhu, ktorá predstavuje viac ako 120 rokov. Sú určené pre súkromný, ako aj pre verejný sektor. Životnosťou sú ich konkurentmi keramické bazény značky Compass Pools.

Nerezová oceľ, z ktorého je nerezový bazén vyrobený má antibakteriálne vlastnosti, tento materiál je možné plne prispôsobovať požiadavkám zákazníkov, takže je možné nerezový bazén vyrobiť plne na mieru. Samozrejmosťou je tvarovanie bazéna v rôznych smeroch.

nerezové bazény Delfino

Elegantným a dizajnovým doplnkom vášho priestoru je nerezový bazén Infinity. Je dizajnovaný tak, že hladina vody je nedohľadne, nie je vidieť, kde končí a vyzerá ako zrkadlo. Tieto bazény využívajú samočistiace systémy, ktoré sú veľmi tiché a odbremeňujú ich majiteľov a prevádzkovateľov od ich čistenia. Vo verejnom použití sú umiestňované najmä v aquaparkoch a hoteloch, kde sú plne prispôsobované priestoru, kde sú umiestnené. Voda v nerezových bazénoch má najvyšší štandard, vo verejnom využívaní je kvalita vody neustále vyhodnocovaná a kontrolovaná.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne nerezových bazénov neváhajte nás kontaktovať.

Scroll to Top