Bazén pre deti znamená veľkú radosť, miesto pre oddych, šport a hry. Pri rozhodovaní o kúpe detského bazéna by ste mali v prvom rade myslieť na bezpečnosť Vašich ratolestí a na hygienu vody. Systémy, ktoré ponúkame pre detské bazény zabezpečia najvyšší štandard vody v bazéne, ktorý je vhodný aj pre novorodencov a tehotné ženy. Taktiež nami ponúkané bazény sú vybavené protišmykovou úpravou, kde schody a dno bazéna sú potiahnuté špeciálnym materiálnou proti šmyknutiu sa.

Bazén pre deti Compass Baby Pool

Obľúbeným detským bazénom z našej ponuky je keramický bazén Baby Pool. Je určený aj pre menej zdatných plavcov, ale najmä pre deti. Svojimi rozmermi je vhodný na pozemky menších rozmerov, jeho maximálna hĺbka je 88 cm, dĺžka je viac ako 6,5 metra, čím poskytuje dostatok priestoru pre detskú zábavu. Pri jeho výrobe sú použité najmodernejšie technológie, ktoré sa používajú aj pri opláštení raketoplánov.

bazén pre deti Baby Pool

Detský bazén Baby Pool má životnoť viac ako 80 rokov, spolu so samočistiacim systémom tak predstavuje miesto oddychu, športu a hier, kde doba určená na udržiavanie bazéna je skrátená na minimum. Taktiež sa nedostanete do situácie, že po návrate rodinnej dovolenky nájdete špinavú vodu v bazéne s nutnosťou vypustenia a vyčistenia bazéna.

Pokiaľ sa rozhodujete o bazéne pre deti neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme.

Scroll to Top