Pokiaľ sa rozhodujete o kúpe bazéna na Váš pozemok vedľa rodinného domu, je možné si vybrať z viacerých typov bazénov. Bazény do zeme však majú svoje špecifiká. Na trhu je viacero typov, ktoré majú svoje plusy a mínusy. Najväčšou ponukou sú lacné plastové, prípadne gumené bazény, ktoré však prinášajú množstvo starostí s čístením, prevádzkou a šírením baktérií.

Bazény do zeme Compass a Berndorf

Bazény do zeme, ktoré ponúkame sú špičkovej kvality, naše portfólio sa orientuje na keramické bazény Compass a nerezové bazény Berndorf.

Keramické bazény Compass patria medzi elitu v oblasti bazénov, v ponuke máme rôzne typy týchto bazénov s rôznymi rozmermi. Pokiaľ máte menší pozemok, prípadne rozmýšľate nad interiérovým bazénom, bude pre Vás ideálny keramický bazén Aqua, ktorý patrí medzi najpredávanejšie modely. Taktiež ponúkame aj dlhšie plavecké bazénmi s viacerými dráhami, s možnosťou protiprúdu pre špičkových plavcov.

 

Bazény do zeme Compass

Nerezové bazény Berndorf majú zo všetkých typov bazénov najdlhšiu životnosť a to viac ako 120 rokov. V oblasti hygieny spolu s bazénmi Compass spĺňajú najvyššie štandardy. Nerezové bazény dodávame komplet na kľúč, tento typ bazénov sa vyrábame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Bazény do zeme je možné taktiež vybaviť rôznym typom príslušenstva. Pre naše bazény poskytujeme prekrytie bazénov, samočistiace systémy, kompletný systém filtrácie, hydraulické systémy. Prekrytie bazénov je dôležitým aspektom bazéna, nakoľko má viaceré pozitíva. Pochôdzne prekrytie bazéna z našej ponuky má nosnosť viac ako 2 tony, čím naplno využijete pozemok nad bazénom. Solárna lamela nad bazénom za chráni bazén pred vyparovaním a ohrieva vodu v bazéne. Pre našich zákazníkov poskytujeme aj výrazné zľavy, najmä na skladové bazény, s možnosťou okamžitého odberu.

Pokiaľ uvažujete nad kúpou bazéna, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme.

Scroll to Top