Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Bazény do zeme Compass a Berndorf

Pokiaľ sa rozhodujete o kúpe bazéna na Váš pozemok vedľa rodinného domu, je možné si vybrať z viacerých typov bazénov. Bazény do zeme však majú svoje špecifiká. Na trhu je viacero typov, ktoré majú svoje plusy a mínusy. Najväčšou ponukou sú lacné plastové, prípadne gumené bazény, ktoré však prinášajú množstvo starostí s čístením, prevádzkou a šírením baktérií.

Bazény do zeme Compass a Berndorf

Bazény do zeme, ktoré ponúkame sú špičkovej kvality, naše portfólio sa orientuje na keramické bazény Compass a nerezové bazény Berndorf.

Keramické bazény Compass patria medzi elitu v oblasti bazénov, v ponuke máme rôzne typy týchto bazénov s rôznymi rozmermi. Pokiaľ máte menší pozemok, prípadne rozmýšľate nad interiérovým bazénom, bude pre Vás ideálny keramický bazén Aqua, ktorý patrí medzi najpredávanejšie modely. Taktiež ponúkame aj dlhšie plavecké bazénmi s viacerými dráhami, s možnosťou protiprúdu pre špičkových plavcov.

 

Bazény do zeme Compass

Nerezové bazény Berndorf majú zo všetkých typov bazénov najdlhšiu životnosť a to viac ako 120 rokov. V oblasti hygieny spolu s bazénmi Compass spĺňajú najvyššie štandardy. Nerezové bazény dodávame komplet na kľúč, tento typ bazénov sa vyrábame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Bazény do zeme je možné taktiež vybaviť rôznym typom príslušenstva. Pre naše bazény poskytujeme prekrytie bazénov, samočistiace systémy, kompletný systém filtrácie, hydraulické systémy. Prekrytie bazénov je dôležitým aspektom bazéna, nakoľko má viaceré pozitíva. Pochôdzne prekrytie bazéna z našej ponuky má nosnosť viac ako 2 tony, čím naplno využijete pozemok nad bazénom. Solárna lamela nad bazénom za chráni bazén pred vyparovaním a ohrieva vodu v bazéne. Pre našich zákazníkov poskytujeme aj výrazné zľavy, najmä na skladové bazény, s možnosťou okamžitého odberu.

Pokiaľ uvažujete nad kúpou bazéna, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.