Keramický bazén Trend

Keramický bazén Trend je jedinečný bazén, ktorý je jeden z najobľúbenejších z produktového portfólia Compass.

Pokiaľ je vašou predstavou o ideálnom bazéne možnosť maximálne pohodlného vstupu, ako aj výstupu z bazéna bude pre vás riešenie geometrie karbón keramického bazéna Compass Pools TREND tou správnou alternatívou.

Široké pohodné protišmykové schody sú priam predurčené na perličkovú masáž. Oproti schodom sa spravidla situuje protiprúdna technológia so skimmermi.

keramický bazén Trend

Karbón keramické bazény TREND sú presnou verziou rímskych kúpeľov vo verzii s morskou vodou s teplotou až do 38C. Tento bazén patrí do kategórie samočistiach a bezúdržbových, s použitím technológie samočistenia Vantage nebudete mať starosti s čistením vášho bazéna.

K tomuto bazénu vám odporúčame aj technológiu IQ systém riadenia bazéna. Bazén Trend vďaka tejto technológii budete môcť ovládať na diaľku pomocou mobilného telefónu kdekoľvek sa budete nachádzať. Taktiež majú tieto keramické bazény veľmi dlhú životnosť a sú to viacgeneračné bazény. Spoločnosť Delfino Vám na tento produkt ponúka 40 percentnú zľavu na samotné teleso spolu s ďalšími výhodami.

Rozmery keramického bazéna Trend:

TYP DĹŽKA ŠÍRKA HĹBKA OBJEM HMOTNOSŤ
Trend 8,30 m 3,60 m 1,50 m 36 m3 1100 kg

Galéria:

Schéma:

Schéma trend bazén

Keramický bazén Trend – technická dokumentácia:

CP_83_05-2012_EXCAVATIONS.pdf

CP_83_05-2012_GEOMETRY.pdf

CP_83_05-2012.dxf

CP_83_12-2013_TECH_HOLES.pdf

Scroll to Top