Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Vírivky

Vírivky

Vírivky, hydromasážne bazény v domácom ako aj verejnom použití musia spĺňať najprísnejšie hygienické normy. Hydromasáž poskytuje relax vo vírivkách so správnou technológiou pre masáž a dezinfekciu vody. Unikátnym riešením je vírivka s morskou vodou.

Hydromasážne bazény sú takmer zásadne vyrábané ako výlisky krylátových rolý. Medzi jednoznačne najkvalitnejšie akrylátové materiály pre vírivé bazény patria značky Lucite ci Aristec.

Vírivky a hydromasážny bazény najvyššej kvality

Excellent sauna system

Vírivky a ich vlastnosti

Kvalitný akrylátový hydromasážny bazén obsahuje kvalitnú overenú vírivku. Pre vyhodnotenie prestížnosti výrobcu nie je podstatná len jeho cena, no v prvom rade celkove vyváženie jednotlivých funkcie hydromasážneho bazénu. Vírivka dodávaná a montovaná spoločnosťou Delfino je charakteristická úplnou presnosťou naplnenia predstáv užívateľa.

Ako vývojár pre bazénové systémy vieme ponúknuť našim klietom od všetkých dostupných výrobcov najrôznejšie úpravy až po celkový tuning hydromasážneho bazéna, vírivky na všetky verzie účelov využitia. Napríklad pre účel verejného užitia musí každý bazén, virivka spĺňať normu vyhlášky Ministerstva zdravotníctva ošetrujúcu hygienickú prevádzku. Mikrobakteriologické znečistenie nie je na rozdieľ od mechanickeho znečistenia vidieť. Jeho následky si však zapamätáte na vždy. Aby ste sa vyhli nepríjemnostiam poskytuje Delfino svojim klientom neocenitelnú službu už pre výbere aj zostavovaní akrylátového bazéna.

Farby víriviek:

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.