Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Bazénové rolety

Bazénové rolety určené pre keramické bazény sú vyrobené z lamely. Konštrukcia lamiel tvorí uzavretá „multi komora“, ktorá sa nemontuje, ale pláva na hladine bazéna. Čo sa týka materiálu lamiel, sú vyrobené z PVC, alebo z polykarbonátu. Tieto bazénové rolety sú vyrábané z veľmi kvalitných materiálov.

Systém lamiel je doplnený navýjacím systémom a riadiacou elektronikou. Je vhodný tak pre vonkajšie ako aj vnútorné bazény.

Elektronika sa ponúka vo dvoch alternatívach, každá z nich je vybavená trojtlačítkovým spínačom a diaľkovým ovládaním. V ponuke však máme aj ekonomickú variantu manuálneho riešenia, ktorý je vhodný pre menšie bazény.

Prospekt bazénových roliet:

Aké majú bazénové rolety výhody?

Šetrí čas aj peniaze

Tým, že bazén prekryjete, znížite si náklady na vykurovanie až o 80%, takísto spotrebu chemikálií a vody až o 60%, okrem toho si znížite náklady aj na prevádzku klimatizácie na odvlhčenie priestoru pri vnútorných bazénoch.

Komfort

Tieto bazénové rolety sú atraktívnym architektonickým prvkom, ktorý krásne zapadá do prostredia bazéna. Okrem toho, vám minimalizuje starosti s údržbou, predlžuje sezónu pri vonkajších bazénoch, pretože udržuje vodu teplú a pri vnútorných bazénoch v uzavretých priestoroch eliminuje zápach chlóru

Bezpečnosť

Bazénové rolety chránia pred pádom do bazéna. Tak budú vaše deti aj domáci miláčikovia v bezpečí pred utopením. Okrem, že chráni vaše deti a zvieratká, systém lamelového prekrytia chráni aj váš keramický bazén pred znečisťovaním listami, či vetvami zo stromov.

Technológie

Bazénové rolety veľmi populárnym druhom prekrytia a sú obľú bené hlavne pre ich vysokú funkčnosť, trvácnosť a moderný atraktívny vzhľad. Nie je nutná montáž vodiacich líšt, tyčí, lán alebo iného dodatočného systému, prekryje celú vodnú hladinu. Systém prekrytia je dodávaných v niekoľkých alternatívach a je možné ho umiestniť na akýkoľvek typ bazéna.

Možnosti umiestnenia nábalu krytu sú rôzne:

Umiestnenie nábalu krytu do niky za bazénom

Bazénové rolety pre bazény Compass a Berndorf

Umiestnenie nábalu krytu do niky na dne bazéna2

Umiestnenie nábalu krytu pod schody bazéna

3

Umiestnenie nábalu krytu do steny bazéna

4

Bezpečné lamelové rolety pre bazény Compass a Berndorf sú v súlade s normou NF P90-308. Nový profil lamiel je zosilnený veľkým obsahom vzduchu tak, aby sa znemožnilo ich potopenie a posilnila sa únososť a bezpečnosť celej rolety. Je dostatočne silná na to, aby uniesla hmotnosť dospelých aj detí.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.