Našim zákazníkom ponúkame moderné bazény, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našom portofólio moderných bazénov nájdete keramické bazény Compass Ceramic Pools, ako aj nerezové bazény Berndorf.

Moderné keramické bazény Compass Ceramic Pools

Keramické bazény patria medzi najkvalitnejšie na trhu. Ich domovom je Austrália a sú vyrábané karbón keramickou technológiou. Ich živnotnosť predstavuje niekoľko generácií a je možné ich vybaviť modernými technológiami ako je samočistiaci systém, protiprúd, IQ systém ovládania bazéna, inteligentným prekrytím, ako aj mnohými ďalšími.

V našom portfóliu nájdete široký výber keramických bazénov, od menších až po dĺžku 25 metrov, na výber sú samozrejme rôzne tvary, ako aj farby bazénov, kde výrobca Compass ponúka aj unikátne 3D farby.

Vďaka samočistiacej technológii a kvalitnej hydraulike sa vám nestane, že sa vrátite domov po niekoľkých dňoch a voda v bazéne nebude kryštáľovo čistá. Voda v bazéne je týmto systémom premiešavaná v celom objeme, čo zabraňuje šíreniu baktérií a je vhodná aj pre novorodencov, ako aj tehotné ženy, čiže spĺňa najvyšší štandard kvality.

IQ systém ovládania vášho keramického bazéna vám umožní ovládať jednotlivé funkcie na diaľku pomocou mobilnej aplikácie, čiže jednoducho a pohodlne nastavíte parametre, nech už sa nachádzate kdekoľvek

Moderné nerezové bazény Berndorf

Nerezové bazény v našom portfóliu predstavujú takzvaný „Rolls Royce“ medzi bazénmi. Sú vyrábané na mieru z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele značky Berndorf. Ich živnotnosť predstavuje viac ako 120 rokov a oceľ je antibakteriálna, ktorú možno ľubovolne tvarovať podľa požiadaviek zákazníkov. Nerezové bazény sú určené pre verejný aj súkromný sektor, tak ako aj pri keramických bazénoch, je možné ich vybaviť funkciou Infinity, kde hladina bazéna opticky nekončí.

Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadne bazénov v našej ponuke neváhajte nás kontaktovať.

Moderné bazény – fotogaléria:

Scroll to Top