Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Lamelové prekrytia bazénov

V našej ponuke nájdete lamelové prekrytia bazénov najvyššej kvality. Tieto prekrytia sú vyrábané na mieru, ide o automatické lamelové prekrytie hladiny vášho bazéna, ponúkame prevedenie umiestnenia navíjania nad hladinou, ako aj pod hladinou bazéna. Uloženie zakrytia bazéna v prevedení pod hladinou nenarúša estetické vnímanie čistoty vášho bazéna. Súčasťou prekrytia je aj diaľkové ovládanie.

Výhodou tohto typu prekrytia bazéna je aj zaručenie bezpečnosti celej rodiny, ako aj domácich miláčikov pred spadnutím do bazéna pri dodržiavaní odporúčaného technického vybavenia vášho bazéna. Taktiež ďalšou výhodou je zabránenie stratám tepla, ako aj odparovaniu vody v bazéne. Okrem toho sa týmto prekrytím zabezpečí zníženie spotreby bazénovej chémie, ako aj zabráni napadaniu lístia a nečistôt do bazéna.

lamelové prekrytia bazénov
lamelové prekrytia bazénov

 

Aké sú výhodu priameho zakrývania hladiny bazénov lamelou?

  • výrazné zníženie nákladov na energie potrebné na ohrev vody v bazéne
  • zníženie nákladov na úpravu vody
  • zníženie straty vody v bazéne, zníženie odparovania
  • skrátenie času, ktorý je nutný pre údržbu bazéna
  • pri vonkajších bazénov sa predĺži sezóna na kúpanie v bazéne
  • zvýšenie bezpečnosti ľudí a domácich zvierat v blízkosti bazéna

Pokiaľ zvažujeme lamelové prekrytie vášho keramického bazéna, neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme, nakoľko ide o výrobu na mieru. Taktiež váš aktuálny bazén je možné prispôsobiť pre inštaláciu lamelového prekrytia.

Lamelové prekrytia bazénov – fotogaléria:

Prekrytie bazéna Basic

Prekrytie bazéna Basic je navíjací systém, ktorý je takmer identický s prekrytiami bazéna nad vodnou hladinou. Hlavný rozdiel je iba v tom, že pohon nie je ovládaný automatikou, ale užívateľom, ktorý ovláda spínací kľúčik. Je určený pre bazény s menšími rozmermi, alebo vírivky. Výhodou je taktiež nižšia cena a jednoduchšia inštalácia.

 

Solárne navíjanie

Solárne prekrytie bazéna má výhodu v tom, že pri jeho použití nie je potrebné viesť kábel k nápajaniu, keď už máte hotovú záhradu, alebo terasu. Taktiež je výhodou jednoduchá inštalácia a ovládanie. Pri solárnom navíjaní sa používajú dve batérie, ktoré zabezpečujú chod navíjania aj v nočných hodinách.

 

Rolety nad hladinou

 

Rolety pod hladinou

 

Ručné navíjanie

 

Bazénové lamely

 

Bublinkové masážne lehátko

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.