Salinátor typu Aqua Rite predstavuje špičku vo svojej kategórii. Systém Hayward AquaRite® je výhodnou alternatívou k bežnému chlóru. Táto technológia zabezpečí vo vašom bazéne mäkkú a príjemnú vodu a povie jasné nie červeným očiam, svrbeniu kože a nepríjemným pachom.

Salinátor HaywardSalinátor Aqua Rite je nezávisle certifikovaný organizáciou National Sanitation Foundation so sídlom v USA. Tento produkt má vo svojom odvetví jednu z najlepších záručných podmienok, spolu s ušetrením zdrojov o 50 percent a viac oproti bežnému chlóru sa z Aqua Rite stal salinátor č. 1 súčasnoti. Je ideálny pre keramické bazény Compass.

Ide o vysoko spoľahlivé špičkové zariadenie najvýznamnejšieho renomovaného výrobcu. Jednoduchá montáž a použitie. Bezpečná dlhoročná prevádzka. V prípade potreby je možné domontovať zariadenie na meranie, reguláciu a dávkovanie korektoru pH vody, model AQL-CHEM.

Salinátor č. 1 na svete – excelentnosť a luxusné prevedenie

– vynikajúci komfort, ktorý spôsobí vo vašom bazéne príjemnú a luxusnú vodu bez štípania očíSalinátor typu Aqua Rite– žiadny mix chlóru
– šetrí náklady oproti bežnému chlóru o 50% a viac.

Soľné chlórovanie

Soľné chlórovanie TurboCells sú k dispozícii v troch veľkostiach – 40.000, 25.000 a 15.000 galónov.(1 galón je približne 3,7 litra). Tri veľkosti umožňujú tú pravú veľkosť vášho AquaRite®, pre čo najefektívnejšiu a nákladovo vhodnú chloráciu.

Rýchla a jednoduchá inštalácia.

AquaRite® 120 model je najvhodnejší pre existujúce bazény, pretože je predpripravený pre rýchle pripojenie k elektrickej sieti. To sa zapája do akýchkoľvek 120V chránených zásuviek s cieľom zabezpečiť šetrenie času a nákladov na inštaláciu. Pokiaľ to nevyžadujú miestne zákony, AquaRite® 120 môže byť inštalovaný bez nutnosti potreby certifikovaného elektrikára. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s predajom a inštaláciou salinátorov. Tento produkt vyslovene odporúčame nakoľko získate bezproblémový dlhoročný chod a nebude sa o toto zariadenie prakticky vôbec starať. Je to ideálne príslušenstvo pre karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools.

TurboCell je súčasťou balenia s AquaRite®.

Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky k tomuto produktu neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme viac informácií.

Scroll to Top