Návod na inštaláciu distribučnej jednotky variabilnej rýchlosti pre protiprúdne systémy Delfino. Poznámka: Tento návod na obsluhu je len jedným z mnohých spôsobov, ako nainštalovať VSDU (Variable Speed Distribution Unit) pre váš bazén. Tento návod je jedným z najjednoduchších a pritom poskytuje maximálny výkon.

Návod na inštaláciu distribučnej jednotky protiprúdnych systémov Delfino

Môžu existovať prípady, keď jednotka presne nesedí podľa návodu, takže jednotka bude musieť byť namontovaná tam, kde bude použitá čo najkratšia hadica pre získanie najlepšieho výkonu.

Tieto pokyny sú určené len pre inštaláciu VSDU, pokiaľ sú protiprúdne trysky už nainštalované.

Návod na inštaláciu distribučnej jednotky:

1. Nainštalujte VSDU čo najnižšie priamo pod prúdne trysky pomocou 12 palcovej hadicovej spony Návod na inštaláciu distribučnej jednotky protiprúdnych systémov Delfino(obsiahnutá v rámci produktu). Utiahnite hadicovú sponu zatiaľ len mierne. Pokiaľ nie je miestnosť v tejto lokácii, nájdite iné miesto, ktoré sa viac hodí pre jednotku pri zachovaní minimálnej dĺžky hadice určenej na sanie a výtlak.(Obr. 1)

2. Otočte VSDU tak, aby spodný príjem bol vybratý ako primárny (A), a aby bol umiestnený smerom k prednej časti bazéna, a aby ďalšie dve sekundárne vstupy (B) boli umiestnené smerom od kúpeľov.

 

3. Pridajte armatúry podľa obrázka (obr. 2) bez lepidla, kde všetky komponenty budú pasovať ľahko, beznavod-instalaciu-distribucnej-jednotky-variabilnej-rychlosti-delfino2 obštrukcií. Tieto dva spätné ventily nechajte namontované na dva zadné (sekundárne) porty a môžu byť buď aplikované priamo pod jednotkou, alebo na 2 1/2 palcový otvor x 2 1/2″ čap s cieľom umožniť väčší priestor na vrchu.

Predný primárny port bude používať 2 ½ palcový otvor x 2 ½“ čap, pretože nevyžaduje spätný ventil. 12 palcová hadicová spona bude možno musieť byť uvolnená pre nastavenie zariadenia nahor alebo nadol pre dokonalé uchytenie (namontovať tak nízko, ako je to možné). Potom, čo všetky diely sú prehľadne usporiadané, zlepte súčasti na svojom mieste pomocou PVC lepidla.

4. Preskúmajte hornú časť VSDU pre čo najjednoduchšiu navod-instalaciu-distribucnej-jednotky-variabilnej-rychlosti-delfino3inštaláciu protiprúdu. Často sú použité 2 ½ „x 22 1/2 lakte pre dva predné porty na pomoc s inštalatérskymi prácami v úzkych miestach. Nahriatie potrubia taktiež pomôže s inštaláciou. (Obr. 3)

5. Po vysušení jednotlivých dielov, prilepte diely na miesto.

 

 

6. dokončená inštalácia

navod-instalaciu-distribucnej-jednotky-variabilnej-rychlosti-delfino4

Scroll to Top