Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Exotické drevo Exoticwood

Exotické drevo značky Exoticwood pochádza z pralesov v Južnej Amerike a je prvotriednej kvality. Na mieru Vám vieme dodať podlahy, ako aj takzvané terasovky. Toto drevo sa vyznačuje nesmiernou odolnosťou a trvanlivosťou, kde na výber sú taktiež rôzne farby.

Na výber ponúkame rôzne druhy dreva ako Purple heart, Basralocus, Green Heart, Tauroniro a Wallaba.

Exotické drevo pre terasy, interiérové podlahy, nábytok a doplnky

Exotické drevo Purple Heart

Toto exotické drevo má výrazne špecifickú farbu, odolnosť, ale aj samotnú tvrdosť. Taktiež jeho veľmi dobrou vlastnosťou je to, že ho nenapadnú termity a nerozloží sa.

exotické drevo Purple Heart

Basralocus

Drevina má neobyčajný lesk povrchu a je vysoko odolná proti vode. Taktiež ho nenapadne hniloba, ani termity. Je prakticky využiteľná na terasu, ale používa sa aj na palubovky, ako aj nosníky a zábradlie.

Green Heart

Green Heart drevo je vysoko odolné voči prírodným vplyvom, ako aj proti hmyzu. Je vhodné do prostredia, ktoré sa vyznačuje zvýšenou vlhkosťou. Vyrábajú sa z neho okrem iného aj lode, podlahy, ako aj debnenie.

Tauroniro

Celkovo sa toto drevo vyznačuje vysokou odolnosťou a trvácnosťou a je sfarbené do žlto až svetlo hnedej farby.

Wallaba

Oproti cédru je dvakrát odolnejšie. Je nasýtené väčším množstvom prírodného oleja, hodí sa tým ako obklad na domy a terasy.

Realizácie:

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.