Zákazníci Delfino.sk rozhodli, že najobľúbenejšie a najpredávanejšie akciové sety pre bazénové telesa FUN80 sú technologické zostavy:

 

Basic Standard

Technologické riešenie BASIC Standard je vyladená verzia karbón keramického bazéna so špičkovými komponentami pre nízko rozpočtového klienta. V uvedenej verzii si bazén môže dovoliť už skutočne každý klient, ktorý stavia svoju vysnívanú nehnuteľnosť z veľmi obmedzeného rozpočtu.

 

OPTIMA s morskou soľou

Štandard s morskou soľou je bazénové riešenie s mierne slaným koncetrátom, tj 5kg soli na 1000L vody. Tento koncentrát zabezpečí možnosť dezinfekcie bazéna na báze plynného chlóru. Vďaka uvedenej technológii sa nepoužíva v bazéne štandardne dávkovanie chemického koncentrátu chloru. Solinačné zariadenie generuje molekulu plynu chlóru ako reakciu medzi horčíkom, vápnikom a soľou. Uvedenou reakciou vznikne molekula plynu chlóru viažuca sa na molekulu vody len do stavu nasýtenia. Nadbytočný plyn sa na vodu neviaže.

 

OPTIMA TRITON PARAMOUNT

Samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním v kombinácii s morskou soľou je ideálne riešenie s veľmi vysokým hygienickým stupňom prevádzky. V bežnej prevádzke tak dosahujeme hygienický štandard pre plávanie s novorodencami, alebo tehotné ženy.

Znamená to, že voda v bazéne neobsahuje pri aktívnej dezinfekcii a aktívnom plne automatizovanom systéme premiešavania a vysávania bazéna žiadne stafylokokové, chlamýdiové, kvasinkové, ani žiadne infekčné baktérie ani fotosyntetické riasy, sinice, či iné zdraviu nebezpečné baktérie za predpokladu, že sa do bazéna nedostali extrementom kúpajucich.

V bežných bazénoch bez integrovaného samočistiaceho systému Paramount USA a kvalitnej dezinfekcii sú všetky uvedené baktérie žiaľ bežne vo vode prítomné a môžu spôsobovať vážne žalúdočné problémy, infekcie genitálií bez rozdielu veku a pohlavia, infekčné ochorenia a celkovo v zle hygienicky vyladenom bazéne môže časom nastať viacero negatívnych vplyvov na vaše zdravie. Preto považujeme pri riešení bazénového systému za prvoradé jeho hydraulické riešenie v kombinácii s kvalitnou dezinfekciou.

Pokiaľ vynecháte dobré HYDRAULICKÉ RIEŠENIE bazéna, ako je napríklad pri karbón keramických bazénoch HYDRAULICKÝ SYSTÉM Paramount USA, tak vám určite nepomôže ani najšpičkovejšia dezinfekcia na svete.

Bazény bez aktívnych hydraulických systémov sú hygienická katastrofa, aj keď sa voda môže zdať číra. V takýchto bazénoch akútne chýba kvalitné celoobjemové premiešavanie vody a systémové plne automatizované vysávanie. V bazáne BEZ integrovaného hydraulického systému vznika veľký objem miest so stojacou kvasnou vodou, ktorá infikuje škodlivými baktériami v krátkom čase celý objem bazéna, čo sa stáva z pravidla keď ste na dovolenke alebo služobne odcestovaný a nemá sa kto starať o váš bazén BEZ kvalitného hydraulického systému.

Chýbajúci správne fungujúci hydraulický systém sa prejavuje tak, že bazénová voda zozelenie, zmatnie, chytí mliečny tón, steny bazéna sú slizké ako sopeľ. Toto sú prejavy zle fungujúcej, alebo úplne nedostatočnej hydrauliky bazéna.

 

 

DESCON made in Germany

PARAMOUNT made in USA 

špičkové technologické riešenie na najvyššej kvalitatívnej úrovni vo svetovom meradle pre samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním.

 

HAYWARD PROFFI Edition made in USA   

DESCON made in Germany  

PARAMOUNT made in USA

Najúčinnejšia samočistiaca technológia pre bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním riadená IT aplikáciou cez domácu WIFI sieť.

Samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním dosahujú hygienu pre plávanie s novorodeniatkami alebo pre tehotné ženy.

V kombinácii s industriálnou technológiou na výrobu pitnej vody DESCON made in Germany a Besgo Made in Switzerland dosahujú bazény plne automatizovaným systémom štandard pitnej vody.

Scroll to Top