Fínska sauna SaunaTOP patrí medzi špičkové sauny, ktoré splnia očakávania najnáročnejších zákazníkov.

ROZMERY: cca 2300x1750x2100 mm, vstavaná privátna sauna Exklusiv – rohové zasklenie a čelné zasklenie

Fínska sauna SaunaTop
Fínska sauna SaunaTop

Saunové kúrenie a regulácia: HELO ROCHER 105 DET (10,5 kW/380V), nerezové saunové kachle, dajú sa polievať vodou. Akumulačné kamene 100 kg s reguláciou HELO T1 s viacerými jazykmi.

Dvere: Celosklenené čiré sklo s bezpečnostným zatváraním DORMA, kalené sklo 8 mm v dymovom prevedení roh a čelo, veľkosť krídla dverí 600/2000 mm, pravé bez prahu v masívnom cédrovom ráme, na podlahe v nerezovej lište.

Vnútorná výbava: 1 lavica šírky 600mm, 1 lavice šírky 500 mm, výplň medzi lavicami, 2 podhlavníky, opierky chrbta, kryt kachiel, rošt na nohy všetko z ABACHI, masívne guľaté hrany 21/90, napojenie lavíc 45 st., pohľadová lavica laty zvisle do skla, 2 podhlavníky, opierky chrbta, RGB led svetlá v opierkach chrbta podsvietenie na stred , vstavané reproduktory stereo, teplomer, masážna kefa, masážna špongia, vedro, naberačka a presýpacie hodiny.

Materiál – A

Vo vnútri: Palubovka 90/15mm, Kanadská borovica Hemlock , Jelša alebo Osika – vodorovne

Zvonku: pohľadová celosklenená čelná a bočná rohová stena v masívnom ráme z Hemlocku. kalené sklo 8 mm. Steny obklad vodorovne.

Cena bez DPH: 13444 eur

Palubovky severskej osiky. Výborný materiál pre stavbu sauny, dovoz zo Škandinávie. Drevo s charakteristickým bielym zafarbením a typickým vysokým leskom dreva. Profil: 15 x 90 x 2100 mm.

Palubovky severskej jelše. Výborný materiál pre stavbu sauny, dovoz zo Škandinávie. Drevo s charakteristickým zafarbením do červena a typickým vysokým leskom dreva. Profil: 15 x 125 x 2100 mm STP. Drevo jelše – čierne je charakteristické svojou červenou farbou a trvanlivosťou. Drevo má veľmi jemnú, takmer nepoznateľnú kresbu. Palubovky majú krásny odtieň do ružova, ktorý sa časom zvýrazní. Drevo je celkom bez uzlov, s minimom viditeľných letokruhov.

 

MATERIÁL – B

Vo vnútri: Široký 14/18 mm – ušľachtilý Céder – vodorovne

Zvonka: Celosklenená stena čelná a rohová, rám Céder masív vodorovne

Cena bez DPH: 14825 eur bez DPH

ZÁPADNÝ ČERVENÝ CÉDER – VÝNIMOČNÝ DAR PRÍRODY

Skvelé vlastnosti červeného cédra

Tepelné a izolační vlastnosti

Západný červený céder má dobré izolačné vlastnosti vďaka svojej nízkej hustote dreva a hrubej štruktúre. Je to najlepší izolant medzi bežne dostupnými druhmi mäkkého dreva a je omnoho lepší než tehla, betón, alebo oceľ. Vďaka tejto vlastnosti sú domy postavené zo západného červeného cédra chladnejšie v lete a teplejšie v zime, na rozdiel od domov, u ktorých sú použité hustejšie druhy, alebo umelo vyrobené materiály. Schopnosť západného červeného cédra tlmiť vibrácie je dôležitou akustickou charakteristikou, ktorá ho robí ideálnym materiálom pre obklady v prípadoch, keď je potrebné zmierniť, či utlmiť hluk.

Varianty stacionárnych bio kombinovaných ohrievačov:

Bi-O-Cubo – elektrický kombinovaný ohrievač 12 KW

 

Ohrievač sauny s integrovaným výparníkom flexibilných foriem klímy. Vhodný ako pre domáce, tak aj poloprofesionálne komerčné využitie. Bi-O Cubo je k dispozícii vo zvláštnych kompaktných rozmeroch, pôdorysná plocha iba 40×39 cm, vďaka unikátnej konštrukcii s výparníkom umiestneným pod sekciou ohrievača. Kubistický design Bi-O Cubo sa dokonale hodí pre moderné saunové kabíny.

Ohrievač BIO MAX – elektrický kombinovaný ohrievač 12 kW

Elektrické saunové ohrievadlo rady PREMIUM typ BIOMAX od nemeckej spoločnosti EOS.

Tento ohrievač je určený pre domáce a komerčné suché a BIO sauny a jeho súčasťou sú nerezové nožičky pre jeho postavenie na podlahu, vyniká masívnou konštrukciou a veľkým zásobníkom na kamene pre vyššiu stabilitu teploty v saune. Konštrukciu ohrievača tvoria hliníkové a nerezové prvky, masívny plášť ohrievača je v prevedení ANTRACIT s perlovým efektom. Nádoba výparníka má objem 8 l, proti prevádzke bez vody je chránený akustickým signálom, výparník je určený k manuálnemu dolievaniu vody, na plášti ohrievača je indikácia naplnenia výparníka, na vrchnej časti výparníka je umiestená miska na vonné esencie, alebo oleje. Súčasťou ohrievača je 60 kg lávových kameňov, ktoré je po nahriatí na prevádzkovú teplotu možno polievať vodou a prevádzkovať tak parné nárazy. Ohrievač BIOMAX má konštrukciu prívetivú k servisným zásahom. Doporučený regulátor k ohrievaču je EMOTEC H, alebo špičkový EMOTOUCH II.

Príplatok je s ohrievačom BiO Cubo a BIO MAX………..………1419 EUR bez DPH

Ovládací panel: EOS Emotec H

 

Rovnako ako EMO tec D, ale s reguláciou vlhkosti – pre všetky EOS Bi-O ohrievače. Regulácia vlhkosti – úmerná času, alebo podľa relatívnej vlhkosti vzduchu v percentách. Množstvo komfortných funkcií, ako režim sauna suchá, nastaviteľné dohrievanie, ventilátor runtime, funkcia inteligentného tepla vo vlhkom režime a mnoho ďalšieho. Sprievodca nastavením, ochrana PIN kódom, ďalšie inovatívne inteligentné funkcie (aktualizácia softwaru, vlastní firmware, atď.).

Ovládací panel : EOS EmoTouch II plus

Príplatok za ovládací panel EOS EmoTouch II plus………………………………………………..993 eur bez DPH

Web App Modul (SBM-WCI-01)

SBM-WCI-01 modul umožňuje diaľkové ovládánie sauny zo Smart telefónu, tabletu alebo PC prostredníctvom internetu z ľubovolného miesta. Určené pre EMOtec / EmoTouch II + riadiace jednotky. Aplikácia EOS Sauna je zdarma (pre Android / Apple). Až 8 užívateľov môže byť naraz pripojených k jednej saune a až 8 sáun môže byť riadených z jedného mobilného zariadenia.

Príplatok za modul je ………………..975 EUR bez DPH.

Scroll to Top