Kontakt+421 948 026 460

Výber kvalitného samočistiaceho bazéna

Výber kvalitného samočistiaceho bazéna DELFINO začína dôkladnou analýzou a konzultáciou potrieb klienta tak, aby sme dokonale skĺbili technologické riešenie samočistiaceho bazéna s najvyššou možnou spoľahlivosťou a dĺžkou životnosti riešenia v kombinácii s kúpyschopnosťou zákazníka.
Životnosť samočistiaceho bazénového telesa je minimálne 50 rokov. Rozvody sú normované na min 30 rokov životnosti a technológie Descon majú minimálnu garantovanú životnosť 15 rokov.

Samočistiace keramické bazény Delfino s technológiou Descon TROL Made in Germany a Made in Switzerland na báze priemyselnej výroby pitnej vody dosahujú dokonalú čistotu morskej vody s mierne slaným koncetrátom soli zo Stredozemného mora. Takto vyladené samočistiace bazény Delfino dokonale hydratujú a mineralizujú vašu pleť, ktorá je po každom kúpaní jemná ako alabaster.
Toto minerálne zloženie vôd v samočistiacich bazénoch Delfino blahodárne pôsobí na kĺby, svaly, úžasne regeneruje stuhnutý chrbát, uvolňuje a regeneruje vlasovú pokožku, čím podporuje regeneráciu pre rast vlasov, zmierňuje psychické aj fyzické napätie, vďaka čomu zvyšujete svoju celkovú aktivitu, ako aj dĺžku svojho života.
Vychutnávajte a užívajte si samočistiace bazény Delfino celý svoj život a odovzdajte krásnu nehnuteľnosť s úžasným bazénom aj ďalšej generácii.

Delfino.sk © 2020. Všetky práva vyhradené.