Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Terasa Eko s protišmykovým povrchom v rôznych farbách

Terasa Eko z recyklovaného materiálu, s protišmykovým povrchom a kombinovateľnými farbami

Terasa Eko od spoločnosti Delfino je riešení,, ktoré vám prinesie veľmi elegantné a pohodlné prekrytie vami zvoleného priestoru dizajnovou terasou. Naša terasy majú univerzálne použitie, či už to bude záhrada, alebo strecha vášho domu, cesta, alebo vstup do jazera, či už pre verejný, ako i súkromný sektor.
terasa-eko-protismykovy-povrch-recyklovany-material-DelfinoNaše terasy majú veľmi dlhú životnosť a ľahko sa čistia, stačí keď ich raz za čas pokropíte vodou. Terasa EKO od spoločnosti Delfino sa veľmi ľahko skladá, bez potreby extra náradia. Povrch tejto terasy je hladký a veľmi príjemne sa po ňom chodí.

Terasa EKO je vyrobená z ekologického materiálu, ide o kombináciu umelých polymérov, ako aj papiera, kde tento materiál plne podporuje recykláciu. Taktiež táto terasa neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Zákazníci majú na výber zo šiestich farieb, kde je možnosť aj ich kombinovania, čím si môžete vybrať farbu presne podľa vašich predstáv a špecifík. Eko terasa Delfino má stály povrch, farby ako aj stálosť tvaru, čo plne využijete, v záhrade, ale aj pri svojom bazéne. Tento produkt je profilovaný z oboch strán, samotná údržba je cenovo veľmi príjemná. Taktiež neobsahuje lignín, látku, ktorá spôsobí, že materiál začne šednúť. Pokiaľ sa vám stane, že sa vám vyleje na terasu pivo, alebo iná tekutá látka, ich zotretie je veľmi jednoduché. Na tejto terase sa môžete prechádzať aj na boso, jej povrch sa neprehrieva a nastane sa vám situácia, že stúpite na triesky. Taktiež je vybavená protišmykovým povrchom.terasa-eko-protismykovy-povrch-recyklovany-material-Delfino1

Nech už máte akúkoľvek záhradu, pekná terasa vždy spríjemní celkový dojem z daného okolia.
Veľmi dobre ju využijete v teplých letných mesiacoch. Oproti betónovým dlažbám je veľkou výhodou čistenie, prehrievanie a ďalšie spomenuté aspekty. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadne terás, neváhajte nás kontaktovať, máme dlhoročné skúsenosti v inštalovaní terás našim zákazníkom, veľmi radi vám pri vašom výbere poradíme a prispôsobíme ponuky vášmu rozpočtu, aby ste získali čo najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.