Tepelné čerpadlá RAPID patria medzi špičkové produkty vo svojej triede, ktoré slúžia na ohrev vody v bazénoch. Sú ideálne pre bazény, kde je náročná a dlhodobá prevádzka a predstavujú vysokú úsporu energie v porovnaní s priemernými čerpadlami.

Tepelné čerpadlo RAPID predstavuje použitie najmodernejších technológií so splnením náročných nemeckých noriem ISO 9001.
Jednoducho sa inštaluje a jeho dizajn je špičkový. V porovnaní s priemernými čerpadlami má výhodu najmä v tom, že teplo je získavané z okolitého vzduchu. Pri jeho konštrukcii boli použité japonské technológie s najvyššou kvalitou od výrobcov Toshiba, ako aj Mitsubishi. Taktiež je toto čerpadlo výnimočné aj v tom, že ho je možné používať aj na chladenie.

tepelné čerpadlá Rapid

 

Je vhodné taktiež aj pre slanú vodu, vďaka výmenníku z titánu je zabezpečená ochrana proti hrdzaveniu. Je určené pre teploty od -7 až do 43 stupňov. Ak porovnáme tepelné čerpadlá Rapid s elektrickými ohrievačmi, ušetríte nimi viac ako 85 percent energií určených na ohrievanie vody. Ovládanie tepelného čerpadla Rapid má digitálny display, ovládať ho môžete aj na diaľku.

tepelné čerpadlá Rapid

Rozvody tepelných čerpadiel Rapid sú pospájané prostredníctvom striebra. Taktiež sú tieto čerpadlá odolné aj proti bazénovej chémií, teda chlóru, ako aj soli. Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii je zabezpečený plynulý tichý chod.

Pri budovaní kvalitného bazéna, ku ktorým patria keramický bazény odporúčame použitie kvalitných moderných technológií, medzi ktoré tepelné čerpadlá Rapid právom patria. V prípade ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Scroll to Top