Pokiaľ sa rozhodnete pre budovanie bazénu vo vašej záhrade,  najlepším riešením je postaviť bazén, ktorý má zabudované automatické čistenie a cirkulačné systémy, kde sa minimalizuje doba údržby a maximalizuje vaše potešenie.

S použitím systému Paramount USA je voda zaručene čistá a pripravená pre plávanie.

 

Keďže patentované pop-up čistiace trysky sú takmer neviditeľné, vyhnite sa nevzhľadným robotickým čistiacim zariadeniam a hadicam v bazéne a vyhnete sa ťažkostiam pri premiestňovaní týchto objemných zariadení do a von z vody vždy, keď chcete plávať.

Vychutnajte si čistý, krásny vzhľad vášho bazéna a využite svoj drahocenný voľný čas na lepšie účely, ako je napríklad rodinná zábava. S čistiacim a cirkulačným systémom Paramount In-floor bude bazén vždy pripravený na plávanie. Spoločnosť Paramount chápe hodnotu ekologických výrobkov a navyše poskytuje automatické čistenie, kde čistiace systémy In-Floor šetria náklady na energiu a chemické látky tým, že efektívnejšie cirkulujú bazénovú vodu.

To pomáha predchádzať chemickému odparovaniu tak, že chemikálie sa nachádzajú tam, kde sú potrebné, a udržiava ohrievané bazény teplé po celom svete. Môžete rozšíriť svoju kúpaciu sezónu a ušetriť náklady na energiu a chemikálie pri používaní vášho bazéna. In-floor systém robí váš bazén ekologický.

Prezrite si videá technológie Paramount:

Scroll to Top