Pre sauny Line je typická inovácia a dizajn. Pri ich výrobe sa využívajú moderné materiály, výnimočné farebné riešenia, minimalistický štýl. Sauny predstavujú harmóniu dreva, kameňa, kovu a skla. Spoločnosť Delfino je okrem nerezových a keramických moderných bazénov poskytovateľom vysokokvalitných sáun.

Moderné sauny Line

V ponuke sú tri rôzne línie sáun – Bestline, Comfortline a Modernline, tie môžu byť vyrábané ako rohové sauny alebo vstavané sauny a to s flexibilnými rozmermi. Veľkým plusom je teda rôznorodosť modelov, možnosť sám si zvoliť vybavenie sauny.

  1. Sauny Modernline

Pre sauny Modernline je typická estetická jednoduchosť a elegancia. moderné sauny lineJednoduché minimalistické vzory, steny tvorené obdĺžnikovými drevenými panelmi. A to všetko vo vysokokvalitnom prevedení a materiáloch.

Ich súčasťou je biele svetlo dodávajúce saune pocit priestoru a príjemnej atmosféry. Farby sú efektne navrhnuté, jednoliaty interiér je doplnený čiernym lesklým portálom, exteriér je bielej farby. Medzi dodatočné možnosti vybavenia sáun Modernline patrí voľba inej farby portálu, funkcia aromaterapie, dvojfunkčný kotol s možnosťou parného kúpeľa, hudba prostredníctvom bluetooth, infrared.

  1. Sauny Bestline

Sauny Line sú navrhnuté s ideou tradičných preferencií doplnených modernosťou. Ich moderné prevedenie zahŕňajúce veľké rohové presklenie prináša dokonalú ľahkosť a krásu. Pri tomto type sáun vzniká možnosť vybrať si zo štyroch vzorov motívov na strope a operadle. Osvetlenie LED umožňuje pohrať sa so svetlom, vytvoriť tú správnu atmosféru pre vás.sauny Bestline

Ovládací panel je nainštalovaný na vonkajšom panely, slúži na ovládanie teploty, osvetlenia a hudby. Parametre kúpeľa je možné nastaviť podľa vlastných preferencií vzhľadom na zdravotné požiadavky. Tak ako pri línii Modernline, patrí medzi dodatočné možnosti vybavenia voľba inej farby portálu, funkcia aromaterapie, dvojfunkčný kotol s možnosťou parného kúpeľa, hudba prostredníctvom bluetooth, infrared, prispôsobenie ovládača k funkcii „inteligentného domu“.

  1. Sauny Comfortline

Sauny Comfortline predstavujú líniu sáun s jemnou sklenou variáciou. sauny ComfortlinePresklená predná stena alebo sklenený rohový vstup dodávajú jedinečný punc pôvabu a ľahkosti. Osvetlenie je možné buď umiestniť na panel za operadlo, vytvárajúce dokonalú intímnu atmosféru, alebo je tu možnosť klasického osvetlenia s možnosťou výberu farieb.

Pri línii Comfortline sú modely vybavené dodatočnými funkciami týkajúcimi sa liečby a to napríklad aromaterapia – liečba vôňou, alebo liečba pomocou infračerveného žiarenia Infrared.

Scroll to Top