Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Sauny Line

Pre sauny Line je typická inovácia a dizajn. Pri ich výrobe sa využívajú moderné materiály, výnimočné farebné riešenia, minimalistický štýl. Sauny predstavujú harmóniu dreva, kameňa, kovu a skla. Spoločnosť Delfino je okrem nerezových a keramických moderných bazénov poskytovateľom vysokokvalitných sáun.

Moderné sauny Line

V ponuke sú tri rôzne línie sáun – Bestline, Comfortline a Modernline, tie môžu byť vyrábané ako rohové sauny alebo vstavané sauny a to s flexibilnými rozmermi. Veľkým plusom je teda rôznorodosť modelov, možnosť sám si zvoliť vybavenie sauny.

  1. Sauny Modernline

Pre sauny Modernline je typická estetická jednoduchosť a elegancia. moderné sauny lineJednoduché minimalistické vzory, steny tvorené obdĺžnikovými drevenými panelmi. A to všetko vo vysokokvalitnom prevedení a materiáloch.

Ich súčasťou je biele svetlo dodávajúce saune pocit priestoru a príjemnej atmosféry. Farby sú efektne navrhnuté, jednoliaty interiér je doplnený čiernym lesklým portálom, exteriér je bielej farby. Medzi dodatočné možnosti vybavenia sáun Modernline patrí voľba inej farby portálu, funkcia aromaterapie, dvojfunkčný kotol s možnosťou parného kúpeľa, hudba prostredníctvom bluetooth, infrared.

  1. Sauny Bestline

Sauny Line sú navrhnuté s ideou tradičných preferencií doplnených modernosťou. Ich moderné prevedenie zahŕňajúce veľké rohové presklenie prináša dokonalú ľahkosť a krásu. Pri tomto type sáun vzniká možnosť vybrať si zo štyroch vzorov motívov na strope a operadle. Osvetlenie LED umožňuje pohrať sa so svetlom, vytvoriť tú správnu atmosféru pre vás.sauny Bestline

Ovládací panel je nainštalovaný na vonkajšom panely, slúži na ovládanie teploty, osvetlenia a hudby. Parametre kúpeľa je možné nastaviť podľa vlastných preferencií vzhľadom na zdravotné požiadavky. Tak ako pri línii Modernline, patrí medzi dodatočné možnosti vybavenia voľba inej farby portálu, funkcia aromaterapie, dvojfunkčný kotol s možnosťou parného kúpeľa, hudba prostredníctvom bluetooth, infrared, prispôsobenie ovládača k funkcii „inteligentného domu“.

  1. Sauny Comfortline

Sauny Comfortline predstavujú líniu sáun s jemnou sklenou variáciou. sauny ComfortlinePresklená predná stena alebo sklenený rohový vstup dodávajú jedinečný punc pôvabu a ľahkosti. Osvetlenie je možné buď umiestniť na panel za operadlo, vytvárajúce dokonalú intímnu atmosféru, alebo je tu možnosť klasického osvetlenia s možnosťou výberu farieb.

Pri línii Comfortline sú modely vybavené dodatočnými funkciami týkajúcimi sa liečby a to napríklad aromaterapia – liečba vôňou, alebo liečba pomocou infračerveného žiarenia Infrared.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.