Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Salinátor typu AquaRite®

Salinátor typu Aqua Rite predstavuje špičku vo svojej kategórii. Systém Hayward AquaRite® je výhodnou alternatívou k bežnému chlóru. Táto technológia zabezpečí vo vašom bazéne mäkkú a príjemnú vodu a povie jasné nie červeným očiam, svrbeniu kože a nepríjemným pachom.

Salinátor HaywardSalinátor Aqua Rite je nezávisle certifikovaný organizáciou National Sanitation Foundation so sídlom v USA. Tento produkt má vo svojom odvetví jednu z najlepších záručných podmienok, spolu s ušetrením zdrojov o 50 percent a viac oproti bežnému chlóru sa z Aqua Rite stal salinátor č. 1 súčasnoti. Je ideálny pre keramické bazény Compass.

Ide o vysoko spoľahlivé špičkové zariadenie najvýznamnejšieho renomovaného výrobcu. Jednoduchá montáž a použitie. Bezpečná dlhoročná prevádzka. V prípade potreby je možné domontovať zariadenie na meranie, reguláciu a dávkovanie korektoru pH vody, model AQL-CHEM.

Salinátor č. 1 na svete – excelentnosť a luxusné prevedenie

– vynikajúci komfort, ktorý spôsobí vo vašom bazéne príjemnú a luxusnú vodu bez štípania očíSalinátor typu Aqua Rite– žiadny mix chlóru
– šetrí náklady oproti bežnému chlóru o 50% a viac.

Soľné chlórovanie

Soľné chlórovanie TurboCells sú k dispozícii v troch veľkostiach – 40.000, 25.000 a 15.000 galónov.(1 galón je približne 3,7 litra). Tri veľkosti umožňujú tú pravú veľkosť vášho AquaRite®, pre čo najefektívnejšiu a nákladovo vhodnú chloráciu.

Rýchla a jednoduchá inštalácia.

AquaRite® 120 model je najvhodnejší pre existujúce bazény, pretože je predpripravený pre rýchle pripojenie k elektrickej sieti. To sa zapája do akýchkoľvek 120V chránených zásuviek s cieľom zabezpečiť šetrenie času a nákladov na inštaláciu. Pokiaľ to nevyžadujú miestne zákony, AquaRite® 120 môže byť inštalovaný bez nutnosti potreby certifikovaného elektrikára. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s predajom a inštaláciou salinátorov. Tento produkt vyslovene odporúčame nakoľko získate bezproblémový dlhoročný chod a nebude sa o toto zariadenie prakticky vôbec starať. Je to ideálne príslušenstvo pre karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools.

TurboCell je súčasťou balenia s AquaRite®.

Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky k tomuto produktu neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme viac informácií.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.