V našej ponuke nájdete aj rímsky bazénik. Máme v realizácii nezvyčajné riešenie pre bazény Compass so zníženou hranou Infininty. Tá je prepojená do rímskeho bazéna, ktorý sa používa aj ako detský bazénik s hĺbkou 60 cm. rímsky bazénikJeho bočné steny sú sklonené do uhla, takže slúžia aj ako operadlá a to po celom jeho obvode.

Využívanie rímskeho bazénika je obľúbené aj na relaxačné účely. Práve pre tento zámer sú vhodné spomínané sklonené steny/operadlá. Rímsky bazénik je napojený v celej šírke bazéna Compass a využíva jeden spoločný prelivový skimmer s lamelou. Bonusom je mokré ležadlo beach system, ktoré vzniká v priestore prechodu bazénov.

Ide o veľmi zaujímavé riešenie, pri ktorom sa pri minimálnych investíciách rozšíri pôvodný bazén ešte o jeden detský, prípadne relaxačný. Výhodou je, že rímsky bazénik využíva technológie bazéna Compass, takže nie sú potrebné osobitné inštalácie technológií a zariadení.

Rímsky bazénik pre pohodlný relax

Rímsky bazénik vytvára priestor na dokonalý relax pre vás a vašich priateľov, kde si v hĺbke 60 cm pohodlne oddýchnete. rímsky bazénikK dispozícii sú vám operadlá po celom obvode bazénika, takže môžete relaxovať v akejkoľvek časti bazéna. Viete tak využiť priame lúče slnka a vybrať si primerané miesto na opaľovanie v bazéne. Rímsky bazénik je vhodným miestom aj pre kúpanie menších detí a vytvára obľúbený detský bazénik. Najväčšou výhodou je hĺbka bazéna 60 cm, ktorá je pre deti vhodná a bezpečná a sklonené steny v uhle taktiež vytvárajú bezpečný priestor pre tých najmenších.

Zabezpečením rímskeho bazéna získate extra priestor pre chvíľky pohody a relaxu. Bazén Compass zasa poslúži na pohyb a šport. Takto získate dokonalú harmóniu pre vás aj vašu rodinu a priateľov. Tento priestor si zaisto obľúbite! Rímsky bazén nijako nedeformuje tvar pôvodného bazéna, keďže je napojený po celej jeho šírke. Výhodou sú minimálne investície a maximálny úžitok. Navyše, keďže sa využíva rovnaká technológia, realizácia a montáž sú pomerne jednoduché.

Využite zaujímavú ponuku prepojenia bazéna Compass s rímskym bazénikom, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou chvíľ plných pohody a relaxu s celou rodinou.

Scroll to Top