Riadiaci systém Taphome vám zjednoduší ovládanie merania teploty, tienenia na terasách, osvetlenia a omnoho viac.

Riadiaci systém Taphome: Regulácia teploty

Pomocou riadiaceho systému Taphome si viete s ľahkosťou regulovať teplotu kúrenia vo vašom domove alebo kancelárii, sofistikovaný systém si sám zdetekuje požiadavky na energiu v každej miestnosti. Následne rýchlo, efektne a presne zabezpečí požadovanú teplotu. Riadiaci systém dokáže kontrolovať teplotu – kúrenie ale aj chladenie. Všetky zóny sú zobrazené na jednej obrazovke. Systém berie do úvahy aj vonkajšiu teplotu a prispôsobuje jej kúrenie. Ak sa napríklad príliš ochladí, začne automaticky dokurovať. Existuje tu aj možnosť ekologického módu pre prípady, keď odídete z domu na dlhšie obdobie.taphome

Regulácia tienenia

Vďaka riadiacemu systému Taphome zmerajú externé senzory vonkajšiu teplotu a svetelnosť, vyhodnotia stav a následne sa tienenie upraví podľa požiadaviek. Vo večerných hodinách je možné automaticky si nastaviť zmenu tienidiel či žalúzií – ich uhol tak, aby ste mali zaručené súkromie. V prípade silného vetra sa tienenie zmení na bezpečný uhol, prípadne sa úplne zroluje. Ak máte záujem o viacero samostatných jednotiek tienenia, aj tie sa dajú ovládať ako jedna. Pred horúcim počasím či priamym slnkom ochráni vašu domácnosť automaticky nastavujúce sa tienenie, dokáže meniť uhol tienenia podľa momentálnej situácie. Určite oceníte možnosť Holiday Mode. Ak sa chystáte na dovolenku, zvoľte si dovolenkový mód. Ten vám zabezpečí, že sa z času na čas tienenie vytiahne, či zmení a okoliu a navonok sa bude zdať, že dom nie je prázdny.

Regulácia osvetlenia a omnoho viac

Riadiaci systém Taphome zaručí, že množstvo osvetľovacích jednotiek je regulovaných ako celok, môžete si nimi vytvoriť dokonalé scenérie. Nepotrebujete vypínače na každej stene, viacero osvetlení si regulujete jediným tlačidlom. V prípade, že nie ste doma, alebo ste odcestovaní, vytvorí sa simulácia, osvetlenie sa samo zapína a vypína ako keby bol niekto doma. Jedným hlavným tlačidlom si pri odchode z domu dokážete vypnúť všetko osvetlenie. Detektory či senzory vás v prípade pohybu po tme zdetekujú a automaticky sa zapne.

Riadiaci systém Taphome umožňuje regulovať vzduchovú ventiláciu, domáce alarmy, elektronické otváranie dverí či brán, polievanie, vašu saunu – vyhreje sa pred vaším príchodom domov. Dokáže regulovať aj hodnoty a parametre vášho bazéna ako teplotu vody, prekrytie bazéna, prúdy vody aj osvetlenie.

Scroll to Top