Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Plavecký bazén

Plavecký bazén vo vlastnej záhrade či terase je ideálnym miestom na trávenie voľných chvíľ, súhlasíte? Okrem príjemných chvíľ s rodinou máte možnosť zašportovať si kedykoľvek si zmyslíte. Keramické bazény Compass Pools sa vyznačujú okrem vynikajúcej kvality a dlhej životnosti (takmer ako nerezové typy) aj excelentnou kvalitou vody. Tú je možné považovať za pitnú pri správnom nastavení parametrov čistenia. Okrem toho sú ich súčasťou aj technológie samočistenia, ktoré uľahčujú prácu a minimalizujú čas spojený so servisom a údržbou bazénov. Sú unikátnym technologickým riešením s výhodami bezúdržbového systému čistenia.

Plavecký bazén s minimalistickým dizajnom a špeciálnou povrchovou úpravou je možné doplniť aj oddychovými zónami. Tie sú ideálne na relax po plávaní, ale aj pre tých najmenších.

plavecký bazén XL Trainer

Rada plaveckých bazénov X-TRAINER sa ponúka v rôznych hĺbkach aj dĺžkach až do 25 m. Umožňuje plávanie dvom až trom plavcom súčasne, takže môžete trénovať naraz viacerí. Ako doplnkový produkt sa ponúkajú aj rôzne masážne trysky či technológie pre masáž púšťaním vzduchových bublín. Taktiež máte možnosť rozhodnúť sa pre rovné alebo zvažujúce sa dno bazéna. Po celom obvode sa nachádza stupienok dodávajúci pocit istoty aj pre tých menších členov rodiny.

Okrem rady X-TRAINER spoločnosť Compass Pools ponúka keramické plavecké bazény série JAVA, FAST LANE, RIVERINA, ktorých dĺžka presahuje 10 m.

Samočistiaci plavecký bazén

Plavecký bazén s technológiou samočistenia VANTAGE je obrovskou výhodou, pretože je schopný pomocou automatického systému zbaviť vodu všetkých nečistôt. Toto čistenie prebieha podľa prednastavených parametrov, automaticky a priebežne. Nie je nutný žiaden vysávač ani iný rozmerný prístroj, čistenie sa uskutočňuje vďaka zabudovaným tryskám na dne bazéna, ktoré sa pri čistení vysunú a silným prúdom vody nahŕňajú nečistoty do zberača a následne do filtra.

Výhodou samočistiaceho plaveckého bazéna je, že čistenie je tiché, automatické a navyše bezpečné. Ku keramickým bazénom sa ponúka aj systém IQ riadenia, kde všetky parametre môžete riadiť pomocou internetu alebo mobilnej aplikácie.

Vitajte v 21. storočí!

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.