Plavecký bazén vo vlastnej záhrade či terase je ideálnym miestom na trávenie voľných chvíľ, súhlasíte? Okrem príjemných chvíľ s rodinou máte možnosť zašportovať si kedykoľvek si zmyslíte. Keramické bazény Compass Pools sa vyznačujú okrem vynikajúcej kvality a dlhej životnosti (takmer ako nerezové typy) aj excelentnou kvalitou vody. Tú je možné považovať za pitnú pri správnom nastavení parametrov čistenia. Okrem toho sú ich súčasťou aj technológie samočistenia, ktoré uľahčujú prácu a minimalizujú čas spojený so servisom a údržbou bazénov. Sú unikátnym technologickým riešením s výhodami bezúdržbového systému čistenia.

Plavecký bazén s minimalistickým dizajnom a špeciálnou povrchovou úpravou je možné doplniť aj oddychovými zónami. Tie sú ideálne na relax po plávaní, ale aj pre tých najmenších.

plavecký bazén XL Trainer

Rada plaveckých bazénov X-TRAINER sa ponúka v rôznych hĺbkach aj dĺžkach až do 25 m. Umožňuje plávanie dvom až trom plavcom súčasne, takže môžete trénovať naraz viacerí. Ako doplnkový produkt sa ponúkajú aj rôzne masážne trysky či technológie pre masáž púšťaním vzduchových bublín. Taktiež máte možnosť rozhodnúť sa pre rovné alebo zvažujúce sa dno bazéna. Po celom obvode sa nachádza stupienok dodávajúci pocit istoty aj pre tých menších členov rodiny.

Okrem rady X-TRAINER spoločnosť Compass Pools ponúka keramické plavecké bazény série JAVA, FAST LANE, RIVERINA, ktorých dĺžka presahuje 10 m.

Samočistiaci plavecký bazén

Plavecký bazén s technológiou samočistenia VANTAGE je obrovskou výhodou, pretože je schopný pomocou automatického systému zbaviť vodu všetkých nečistôt. Toto čistenie prebieha podľa prednastavených parametrov, automaticky a priebežne. Nie je nutný žiaden vysávač ani iný rozmerný prístroj, čistenie sa uskutočňuje vďaka zabudovaným tryskám na dne bazéna, ktoré sa pri čistení vysunú a silným prúdom vody nahŕňajú nečistoty do zberača a následne do filtra.

Výhodou samočistiaceho plaveckého bazéna je, že čistenie je tiché, automatické a navyše bezpečné. Ku keramickým bazénom sa ponúka aj systém IQ riadenia, kde všetky parametre môžete riadiť pomocou internetu alebo mobilnej aplikácie.

Vitajte v 21. storočí!

Scroll to Top