Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Obdĺžnikové bazény: prečo je obdĺžník stále ideálny tvar

Obdĺžnikové bazény urobili v poslednom období obrovský “comeback”, a je ľahké pochopiť prečo. Tento klasický dizajn bazéna je ťažko poraziť, pokiaľ ide o praktickosť, estetiku a priestor, v ktorom si môžete vychutnať vodu.

V tomto článku sa pozrieme na mnohé faktory, ktoré robia obdĺžnikové bazény tak populárne.

1. Sú ideálne na plávanie

Môže sa to zdať zrejmé, ale obdĺžnikový bazén ponúka dokonalý tvar na plávanie. Ponúka dlhý, neobmedzený úsek vody, ktorý je ideálny aj pre pretekanie v rýchlosti plávania, a nie je náhoda, že olympijské bazény majú vždy obdĺžnikový tvar.

obdĺžnikové bazény

Jednou z hlavných výhod mať vlastný bazén je to, že ponúka súkromné miesto, kde môžete zlepšiť svoje zdravie a kondíciu. Plavecké okruhy sú ideálny spôsob, ako to dosiahnuť, pretože plávanie je jednou z najlepších foriem cvičenia, ktoré môžete urobiť, tonizuje takmer každý sval v tele a zlepšuje vaše kardiovaskulárne zdravie v tomto procese. Ak chcete získať plný úžitok z tohto cvičenia, potrebujete dostatok vody, ktorá vám umožní plávať. Neexistuje žiadny tvar bazéna, ktorý by bol vhodnejší ako obdĺžnik.

2. Tiež sú ideálne pre relaxáciu

obdĺžnikové bazény

Ďalšou výhodou mať svoj vlastný bazén je, že vám dáva miesto na relaxáciu v pohodlí vášho pozemku. Nie je nič viac osviežujúce ako ponorenie do bazéna na konci náročného dňa a trávenie času vo vode preukázalo, že zmierňuje stres a úzkosť, čo zjednodušuje každodenný kolobeh vášho života a zvyšuje všeobecný pocit blahobytu.

Zatiaľ čo to možno dosiahnuť v bazénoch rôznych tvarov a veľkostí, bazény obdĺžnikové sú vhodné najmä aj na relaxáciu, pretože je veľmi jednoduché navrhnúť veľké a pohodlné miesta na sedenie okolo týchto bazénov. To vám ponúka perfektné miesto na vychutnanie vody, keď sa necítite na plávanie.

3. Sú praktickou voľbou pre rodiny

Výber rodinného bazéna môže byť obzvlášť náročný, pretože máte rôzne potreby, ktoré treba zohľadniť. Potrebujete bazén, ktorý ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu na plávanie a hranie sa vo vode. Obdĺžnikový bazén je ideálny pre športové aktivity, ako je vodný volejbal, ktorý si celá rodina môže vychutnať a poskytnúť vám ideálny spôsob, ako stráviť spoločne príjemný čas.

Keď však hľadáte rodinný bazén, najdôležitejšie zváženie musí byť bezpečnosť. Obdlžniky majú mimoriadne vysokú bezpečnosť. Vzhľadom na to, že ich tvar je otvorený, bez tienistých rohov alebo skrytých plôch, je oveľa jednoduchšie dohliadať na deti a zabezpečiť, aby sa tešili z vody bezpečne.

 

 

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.