Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Nadzemné keramické bazény

Nadzemné bazény
ČIASTOČNE ALEBO PLNE NADZEMNÉ KERAMICKÉ BAZÉNY S TECHNOLÓGIOU MAXI RIB

Len preto, že bazény Compass sú vyrobené v továrni, neznamená to, že ich nemôžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu pozemku a osobnému vkusu. Existuje mnoho spôsobov, ako môžete zmeniť a vylepšiť svoj bazén Compass, aby ste vytvorili skutočne jedinečný dizajn – vrátane tzv. “nekonečného bazéna” s miznúcimi okrajmi. Prečítajte si viac o Maxi Rib, ktorá umožňuje vybudovať nadzemné bazény s technológiou sklolaminátu.

NADZEMNÝ KERAMICKÝ BAZÉN TECHNOLÓGIOU MAXI-RIB?
BAZÉN COMPASS MÔŽE BYŤ INŠTALOVANÝ TAKMER VŠADE

Vďaka inovatívnej technológii Maxi Rib je možné na takmer ľubovoľnom mieste inštalovať bazény Compass. Technológia Maxi Rib znamená, že váš bazén Compass môže byť inštalovaný nad zemou. Poskytuje potrebnú podporu pre váš kryt bazéna v každej situácii, ktorá umožňuje vytvárať krásne nekonečné bazény. Na obrázkoch nižšie nájdete bazén X-Trainer vyrobený ako bazén Maxi Rib.

ČO JE TECHNOLÓGIA MAXI RIB?
Systém Maxi Rib je unikátnou technológiou, ktorá je k dispozícii iba v prípade Compass Pools. V zásade sa používa rebrovitá konštrukcia na poskytnutie potrebnej podpory, aby sa bazén mohol inštalovať nad zemou na betónovú plošinu alebo na pripravenej prírodnej pôde. To znamená, že na svahovitých alebo náročných miestach sa dá ľahko nainštalovať.

MAXI RIB by vám mohlo pomôcť zachrániť tisíce eur

Typické inštalovanie bazénov na svahoch je ťažké a nákladné aj na inžinierske práce. Technológia Maxi Rib znamená, že Compass Pools ponúka relatívne priame riešenie. Keďže bazény Maxi Rib boli nainštalované na mnohých rôznych miestach, vieme presne, čo robiť, aby sa váš bazénový projekt jednoducho zvládol a bol nákladovo efektívny. Nadzemné bazény sú teraz k dispozícii aj pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné bazény s použítím karbón keramického materiálu.

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.