Powered by ZigaForm version 4.2

Kontakt+421 948 026 460

IQ systém ovládania bazéna

IQ systém ovládania keramického bazéna je unikátna technológia od spoločnosti Compass Pools Europe. Tento systém vám umožňuje nastavovanie a kontrolu všetkých parametrov na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu, alebo tabletu. Ide o automatický proces, ktorý však umožňuje aj manuálne zásahy do rôznych nastavení. Tento systém predstavuje využívanie najmodernejších technológií vo svete bazénov.

Aké výhody ponúka systém IQ ovládania bazéna?

  • IQ systém ovládania bazéna umožňuje hĺbkovú chemickú, ako aj technickú analýzu vody pre váš bazén.
  • Ovládanie bazéna je prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre platformu Android, ako aj iPhone.
  • Vďaka tomuto systému sa výrazne znižuje množstvo chemických prvkov vo vode bazénov, čím prispievate k ochrane životného prostredia.
  • s IQ systémom riadenia bazéna sa dostanete k dátam, ktoré bežne nie sú dostupné. Výrazne ušetríte čas pri celkovej údržbe.

IQ systém

Táto technológia je určená pre keramické bazény značky Compass, ktoré predstavujú najvyššiu kvalitu na trhu s bazénmi. Kdekoľvek sa už nachádzate viete si na diaľku veľmi jednoducho nastaviť a skontrolovať všetky parametre. Nestane sa Vám situácia, že sa vrátite domov po týždni dovolenky a bude vás čakať bačorina namiesto priezračne čistej vody. Nemusíme vám hovoriť, aké nepríjemnosti vás čakajú s bazénom so znečistenou vodou, musíte ho vypustiť, vyčistiť, znova napustiť, skontrolovať zloženie vody… Ovládanie tejto aplikácie je veľmi jednoduché, ktoré zvládne každý majiteľ bazéna.

Spoločnosť Delfino túto technológiu poskytuje ku keramických bazénom úplne zdarma, pokiaľ si u IQ systém ovládania bazénaspoločnosti Delfino objednáte keramický bazén, dostanete 40 percentnú zľavu na samotné teleso bazéna a k tomu iq systém ovládania bazéna, alebo samočistiaci systém Vantage zdarma.

 

Vďaka tomuto systému budete mať kompletný prehľad o prevádzke vášho bazéna nonstop 24 hodín denne, kedykoľvek nastavíte čo potrebujete, čím samozrejme ušetríte pri celkovej prevádzke. Ak máte otázky ohľadne systému IQ riadenia bazéna, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi vám poskytneme dodatočné informácie a vysvetlíme vám ich výhody.

Video prezentácia:

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.