Oznam pre všetkých súčasných aj budúcich zákazníkov: Nakoľko naša spoločnosť spolupracuje bezvýhradne LEN s výrobnými podnikmi z: Nemecka Francúzska Talianska Švajciarska Španielska Česka a snažíme sa používať najvyššiu možnú kvalitu technologických riešení, každý náš projekt vyžaduje viacjazyčnú komunikáciu. Je nevyhnutné, aby ste si všetci uvedomili, že uvedené fabriky boli v týchto všetkých krajinách buď s obmedzenou výrobou kvôli výpadku žien pre dohľad pri deťoch počas Corona karantény, alebo všetci pracovníci v závodoch museli dodržiavať povinné hygienické nariadenia minimálne od 15.3.2020 do 25.5.2020, čím sa všetky závody dostali buď do obmedzenej výroby, alebo nastali kompletné výpadky výrob, nakoľko chýbali komponenty do výrob. Tento stav sa momentálne dostáva do normálu. Máme však od 15.3.2020 do 25.5.2020 sklz množstva našich dodávateľov z uvedených dôvodov. Ak si naši budúci zákazníci myslia, že toto je pre nás zábava, tak poprosím, aby sa nám neobťažovali posielať svoje dopyty. V prípade takýchto obmedzení najlepších výrobnych závodov Európy sme všetci nútení prejaviť kus porozumenia a vďaky našim európskym dodávateľom za ich maximálne úsilie riešiť túto zložitú podnikateľskú situáciu. Našim súčasným aj budúcim zákazníkom ďakujeme za porozumenie. Budeme sa všetci modliť, aby sa táto situácia s pandémiou neopakovala. S pozdravom team Delfino Martin Gehri – konateľ

Kontakt+421 948 026 460

Bazén Sundeck

Keramický bazén Sundeck

Keramický bazén Sundeck je unikátny karbón keramický bazén od výrobcu Compass Ceramic Pools. Hlavným konceptom výrobcu spoločnosti Compass bolo vytvoriť spojenie luxusnej dizajnovej jachty a vírivky. Na výber sú dve varianty, v dĺžke 8,5 metra a 10,5 metra. Keramický bazén Sundeck ako všetky ostatné keramické bazény tvorí monolitické teleso, ktoré má vďaka najmodernejšej karbón keramickej technológii vynikajúce vlastnosti, ako odolnosť voči presakovaniu vody, životnosť viac ako 80 rokov, zvýšená pružnosť a ďalšie. Keramický bazén Sundeck je s použitím systému Vantage nazývaný aj bezúdržbový, nakoľko sa vôbec nemusíte starať o jeho čistenie, alebo vysávanie. Jeho cena je vynikajúca, je však variabilná v závislosti od typu vybavenia. Pre informácie o cenách nás neváhajte kontaktovať.keramický bazén Sundeck

Protiprúdy DELFINO tvoria minimálne 3 turbo trysky s duálnym saním. Ideálny výkon umožňujúci tréningové, ako aj rehabilitačné plávanie je od 5 do 15HP. Protiprúd vytvára v keramickom bazéne Sundeck systém s hydrodynamikou ako v koryte rieky. Je to jeden z najexkluzívnejších keramických bazénov od spoločnosti Compass. Bazény Sundeck sú určené na relaxáciu, hry, ako aj pre zdatných plavcov.

Ideálnym doplnkom keramického bazéna Sundeck od spoločnosti Compass je aj použitie systému IQ riadenie bazéna, ktoré umožňuje nastavovanie tohto bazéna na diaľku cez internet. Ide o jedinečnú a najmodernejšiu technológiu, ktorá je ovládaná aplikáciou na vašom mobilnom telefóne, alebo tablete.

 

SUNDECK SÉRIA:

Elegantný bazénový dizajn keramického bazéna Sundeck dopĺňa klasický skimmer, alebo prielivová hrana v preplňovanej verzii. Pre extra pohodlie je keramický bazén Sundeck vybavený dodatočným prvkom, a to sprchovou vaničkou, ako aj priestorom na zabudovanie bazénovej technológie pod schodiskom. Pre bazén Sundeck je možnosť doplnenia vírivky do kruhového otvoru.

VOLITEĽNÁ VÍRIVKA:

Variant keramického bazéna SUNDECK Vám dáva možnosť užívať si spolu s bazénom aj masáže vo vírivke s vlastnou teplotou. Bazén Sundeck je určený pre tých, ktorí majú radi luxus a pohodlie, ktoré je doplnené bezúdržbovým systémom.

VEĽKOSTNÉ VARIANTY KERAMICKÉHO BAZÉNA SUNDECK

TYP DĹŽKA ŠÍRKA HĹBKA OBJEM HMOTNOSŤ
Sundeck 85 8,50 m 4,00 m 1,50 m 39 m3 1450 kg
Sundeck 105 10,50 m 4,00 m 1,50 m 49 m3 1650 kg

Delfino.sk © 2019. Všetky práva vyhradené.