Keramický bazén Sundeck

Keramický bazén Sundeck je unikátny karbón keramický bazén od výrobcu Compass Ceramic Pools. Hlavným konceptom výrobcu spoločnosti Compass bolo vytvoriť spojenie luxusnej dizajnovej jachty a vírivky. Na výber sú dve varianty, v dĺžke 8,5 metra a 10,5 metra. Keramický bazén Sundeck ako všetky ostatné keramické bazény tvorí monolitické teleso, ktoré má vďaka najmodernejšej karbón keramickej technológii vynikajúce vlastnosti, ako odolnosť voči presakovaniu vody, životnosť viac ako 80 rokov, zvýšená pružnosť a ďalšie. Keramický bazén Sundeck je s použitím systému Vantage nazývaný aj bezúdržbový, nakoľko sa vôbec nemusíte starať o jeho čistenie, alebo vysávanie. Jeho cena je vynikajúca, je však variabilná v závislosti od typu vybavenia. Pre informácie o cenách nás neváhajte kontaktovať.keramický bazén Sundeck

Protiprúdy DELFINO tvoria minimálne 3 turbo trysky s duálnym saním. Ideálny výkon umožňujúci tréningové, ako aj rehabilitačné plávanie je od 5 do 15HP. Protiprúd vytvára v keramickom bazéne Sundeck systém s hydrodynamikou ako v koryte rieky. Je to jeden z najexkluzívnejších keramických bazénov od spoločnosti Compass. Bazény Sundeck sú určené na relaxáciu, hry, ako aj pre zdatných plavcov.

Ideálnym doplnkom keramického bazéna Sundeck od spoločnosti Compass je aj použitie systému IQ riadenie bazéna, ktoré umožňuje nastavovanie tohto bazéna na diaľku cez internet. Ide o jedinečnú a najmodernejšiu technológiu, ktorá je ovládaná aplikáciou na vašom mobilnom telefóne, alebo tablete.

 

SUNDECK SÉRIA:

Elegantný bazénový dizajn keramického bazéna Sundeck dopĺňa klasický skimmer, alebo prielivová hrana v preplňovanej verzii. Pre extra pohodlie je keramický bazén Sundeck vybavený dodatočným prvkom, a to sprchovou vaničkou, ako aj priestorom na zabudovanie bazénovej technológie pod schodiskom. Pre bazén Sundeck je možnosť doplnenia vírivky do kruhového otvoru.

VOLITEĽNÁ VÍRIVKA:

Variant keramického bazéna SUNDECK Vám dáva možnosť užívať si spolu s bazénom aj masáže vo vírivke s vlastnou teplotou. Bazén Sundeck je určený pre tých, ktorí majú radi luxus a pohodlie, ktoré je doplnené bezúdržbovým systémom.

VEĽKOSTNÉ VARIANTY KERAMICKÉHO BAZÉNA SUNDECK

TYPDĹŽKAŠÍRKAHĹBKAOBJEMHMOTNOSŤ
Sundeck 858,50 m4,00 m1,50 m39 m31450 kg
Sundeck 10510,50 m4,00 m1,50 m49 m31650 kg
Scroll to Top