Altánky, prístrešky a deliace priečky v našom ponuke predstavujú maximálnu kvalitu na trhu. Vytvárame ich pre našich zákazníkov na kľúč, presne podľa požiadaviek. Upravíme Vám dizajn, farebné prevedenie, ako aj rozmery presne podľa toho čo požadujete. Okrem funkčných prvkov altánky predstavujú aj elegantný doplnok v priestore, kde sa nachádzajú, nakoľko obsahujú elegantné prvky, ako aj dizajnové sklo. V našej ponuke nájdete aj prevedenie altánku pripojeného k domu.

Altánky, prístrešky a deliace priečky pre Vašu záhradu

Konštrukcia altánku je vyrábaná z hliníka, kde základné profily majú rozmer 100 x 50 x 2 milimetra. Jeho súčasťou sú aj dvere taktiež z hliníka, ktoré sú kompatibilné s akýmikoľvek rámovými systémami. Steny altánku sú riešené najmä rámovými systémami. Tie majú rôzne špecifiká, kde si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv.

altánky, prístrešky a deliace priečky

Systémy určené pre obvodové steny:

  • rámové systémy s posunom s elegantným prevedením, hrúbka skla 4-6 milimetra
  • rámové systémy s posunom so zaoblenými vertikálnymi profilmi, hrúbka skla 4-6 milimetra
  • rámové systémy s posunom s tzv prerušeným tepelným mostom, taktiež so zaoblenými profilmi. Zabraňuje sa tým stratám tepla, súčasťou je izolačné dvojité sklo.
  • pokiaľ je altánok postavený z 2 častí máme pre Vás posuvné, ako aj otočné systémy bez rámu vhodné pre tento účel
  • bezrámové systémy s posunom, s celopresklenou stenou, bezpečtnostné sklo, hrúbka 6, prípadne 8 milimetrov

 

Prístrešky

Prístrešky ponúkame pre vchody do bytových jednotiek, na presklenie keramického bazéna, ako aj iných druhov,  verandy, alebo iný typ konštrukcií.

Tieto prístrešky sú vzdušné, estetické, jednoduché ako aj funkčné. Na strechu sa prevažne používajú polykarbonáty a lepené sklá.

Deliace priečky do interiéru

Spomenuté systémy sa taktiež využívajú vo vnútri bytov a domov pre deliace priečky. Na výber máme posuvné, neposuvné pevné, prípadne ich kombinácie. Výplňou sú polykarbonáty, viaceré druhy skiel, prípadne laminátové dosky. Vďaka svojmu elegantnému prevedeniu predstavujú atraktívne interiérový prvok.

Galéria:

Scroll to Top