Sauny fínske, parné sauny a infra všetkých technologických riešení značkových výrobcov za výhodné alebo akciové ceny.

Už od najdávnejších čias amerických indiánov, japonských šogúnov ci fínskych domorodcov patria medzi hlavné formy uvoľnenia.

Sauny

Regenerácia v saune uvoľňuje celkové napätie. Pri rozhodovaní o saune v domácnosti, ako aj verejných kúpeľoch sa vsauny, sauna
zásade rozhodujú všetci o základných otázkach druhu sáun. Pre bežné použitie možete uvažovať o saune finskej, tureckej,
parnej saune alebo infra saune.

Pomerne často sa začali klienti s priestorovým obmedzením orientovať na rôzne kombinované typy sáun. Medzi funkčne optimálnu kombináciu s drobnejšími užívateľskými obmedzeniami patrí kombinovaná infra sauna s finskou saunou. Medzi prvoradé si však treba ujasniť, akú máme predstavu o celkovom vzhľade sáun, jej umiestnie, účel použitia. V tomto kole začnete uvažovať nad materiálmi a celkovým technologickým vybavením. Ak máte mlsný jazýček a vyberavý vkus začnete uvažovať nad saunou na mieru s kombináciou materiálov, ktorá dokonale naplní vaše videnie exteriéru, či interiéru vášho domova. Delfino vám v tomto smere poskytuje nevyčerpateľné možnosti vo výhodných cenách takmer, ako pri sériových modeloch. V našom portfóliu nájdete sauny moderné, klasické fínske, ako aj Bestline.

Scroll to Top