Spoločnosť Delfino a GIG s.r.o získali prestížne ocenenia od Compass Ceramic Pools Europe. Od roku 2012 je DELFINO.sk trvale 3-4 najúspešnejší predajca siete Compass Ceramic Pools.
V roku 2017 sme sa zaradili za dlhodobé výsledky do siene slávy Compass Ceramic Pools medzi 5 TOP firiem siete Compass.

Získali sme ocenenie Mr. VANTAGE za najväčšie množstvo realizovaných bazénov so samočistiacimi technológiami. Percentuálne máme 99℅ bazénov Compass vybavených samočistiacimi systémami, vďaka čomu naše bazény fungujú automatizované s hygienou takmer na úrovni pitnej vody bez nárokov na bežnú dennú údržbu a vysávanie.

Všetkým našim klientom so samočistiacimi bazénmi garantujeme vysávanie na 10 rokov grátis a money back za samočistiacu sadu v prípade, že by bazén bolo treba manuálne vysávať robotom.

Na žiadny samočistiaci bazén nemáme ani jednu reklamáciu tohoto druhu.
Každý nás klient nás teší s maximálnou spokojnosťou so samočistiacim bazénom s hydraulickým systémom DELFINO.sk.

Ďakujeme všetkým našim klientom a budeme sa vždy snažiť poskytovať maximálnu kvalitu a efektivitu našich služieb pri radostiach z užívania našich samočistiacich bazénov.
Ďakujeme vedeniu spoločnosti Compass Ceramic Pools za všetky ocenenia kvality našej práce.
Tešíme sa na daľších desať rokov našej úspešnej spolupráce.
Tím DELFINO.sk

Galéria:

Spoločnosti Compass Ceramic Pools EUROPE by sme sa v mene našej spoločnosti Gehri International Group a DELFINO.sk radi touto cestou poďakovali za udelenie celoeurópskeho titulu COMPASS CERAMIC POOLS Super Star 💃🏼🥇 🇸🇰 🥇🏆🥁🇦🇺🇪🇺🇺🇸🇷🇺🍀SALES STAR👽❤️