Zákazníci Delfino.sk rozhodli, že najobľúbenejšie a najpredávanejšie akciové sety pre bazénové telesa FUN80 sú technologické zostavy:

 

Basic Standard

Technologické riešenie BASIC Standard je vyladená verzia karbón keramického bazéna so špičkovými komponentami pre nízko rozpočtového klienta. V uvedenej verzii si bazén môže dovoliť už skutočne každý klient, ktorý stavia svoju vysnívanú nehnuteľnosť z veľmi obmedzeného rozpočtu.

 

OPTIMA s morskou soľou

Štandard s morskou soľou je bazénové riešenie s mierne slaným koncetrátom, tj 5kg soli na 1000L vody. Tento koncentrát zabezpečí možnosť dezinfekcie bazéna na báze plynného chlóru. Vďaka uvedenej technológii sa nepoužíva v bazéne štandardne dávkovanie chemického koncentrátu chloru. Solinačné zariadenie generuje molekulu plynu chlóru ako reakciu medzi horčíkom, vápnikom a soľou. Uvedenou reakciou vznikne molekula plynu chlóru viažuca sa na molekulu vody len do stavu nasýtenia. Nadbytočný plyn sa na vodu neviaže.

 

OPTIMA TRITON PARAMOUNT

samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním.

 

 
 

DESCON made in Germany

PARAMOUNT made in USA 

špičkové technologické riešenie na najvyššej kvalitatívnej úrovni vo svetovom meradle pre samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním.

 

HAYWARD PROFFI Edition made in USA   

DESCON made in Germany  

PARAMOUNT made in USA

Najúčinnejšia samočistiaca technológia pre bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním riadená IT aplikáciou cez domácu WIFI sieť.

Samočistiace bazény s integrovanou hydraulikou a plne automatizovaným zabudovaným vysávaním dosahujú hygienu pre plávanie s novorodeniatkami alebo pre tehotné ženy.

V kombinácii s industriálnou technológiou na výrobu pitnej vody DESCON made in Germany a Besgo Made in Switzerland dosahujú bazény plne automatizovaným systémom štandard pitnej vody.